×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mazda Lambda-sonde
Lambda-sonde Meat Doria 81824
Breedband-lambdasonde, LFDC188G1A
81824
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | LFDC188G1A |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 335,56
€ 335,56
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81825
LFDD18861A
81825
| Voor OE nummer | LFDD18861A |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 57,33
€ 57,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81876
Regelsonde, N3H3188G1A
81876
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | N3H3188G1A |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 235,13
€ 235,13
Tijdelijk uitverkocht
€ 97,03
€ 97,03
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81955E
Breedband-lambdasonde, OE EQUIVALENT
81955E
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55275929 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 101,11
€ 101,11
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81976
Diagnosesonde
81976
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 1615404317 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 57,33
€ 57,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 97731
Breedband-lambdasonde, Verwarmd
97731
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 700 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 355,18
€ 273,50
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Pierburg 7.02604.03.0
Verwarmd, M18 x 1,5
7.02604.03.0
| Geleidingswaarde | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
€ 96,80
€ 90,02
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 37,03
€ 37,03
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES21320-12B1
Verwarmd, Vingersonde
ES21320-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 720 |
€ 100,16
€ 70,12
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 229-081
Verwarmd
6PA 358 229-081
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 490 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 262,74
€ 91,96
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 94923
Breedband-lambdasonde, Verwarmd
94923
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 246,61
€ 175,10
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81955
Breedband-lambdasonde, voor katalysator
81955
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55275928 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Aantal contacten | 5 |
€ 132,31
€ 132,31
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00029
Met siliconenisolatie, wit, Metaal, Sprongsonde
LBS00029
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 295 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 430 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 109,52
€ 109,52
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00534
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00534
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 460 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 490 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 62,96
€ 62,96
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken