×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mazda Lambda-sonde
Lambda-sonde NTK 94685
Sprongsonde, Verwarmd
94685
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 209,85
€ 176,27
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
€ 127,92
€ 127,92
Tijdelijk uitverkocht
€ 297,73
€ 297,73
Tijdelijk uitverkocht
€ 179,99
€ 179,99
Tijdelijk uitverkocht
€ 192,86
€ 192,86
Tijdelijk uitverkocht
€ 172,80
€ 172,80
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 95285
Sprongsonde, Onverwarmd
95285
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 1 |
€ 152,82
€ 152,82
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 96076
Sprongsonde, Onverwarmd
96076
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 1110 |
| Aantal leidingen | 2 |
€ 140,53
€ 140,53
Tijdelijk uitverkocht
€ 208,86
€ 208,86
Tijdelijk uitverkocht
€ 118,17
€ 118,17
Tijdelijk uitverkocht
€ 201,05
€ 201,05
Tijdelijk uitverkocht
€ 197,39
€ 197,39
Tijdelijk uitverkocht
€ 197,39
€ 197,39
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 96856
Sprongsonde, Onverwarmd
96856
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 1110 |
| Aantal leidingen | 2 |
€ 153,88
€ 129,25
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
€ 152,10
€ 152,10
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 97050
Sprongsonde, Verwarmd
97050
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 635 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 155,78
€ 130,85
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
€ 183,41
€ 183,41
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 97682
Breedband-lambdasonde
97682
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 495 |
| Aantal leidingen | 5 |
€ 341,97
€ 276,99
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 97683
Sprongsonde, Verwarmd
97683
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 690 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 217,24
€ 178,14
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 97771
Breedband-lambdasonde
97771
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 619 |
| Aantal leidingen | 5 |
€ 304,58
€ 304,58
Tijdelijk uitverkocht
€ 209,05
€ 209,05
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 97948
Breedband-lambdasonde
97948
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 640 |
| Aantal leidingen | 5 |
€ 489,63
€ 396,60
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES21682-12B1
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
ES21682-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 626 |
€ 251,68
€ 93,12
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 127,33
€ 127,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505327
Regelsonde
2505327
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
€ 81,94
€ 62,28
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00028
Met siliconenisolatie, groen, Metaal, Regelsonde
LBS00028
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 415 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 445 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 73,08
€ 73,08
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00031
Met siliconenisolatie, wit, Metaal, Sprongsonde
LBS00031
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 295 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 430 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 56,63
€ 56,63
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00145
Met siliconenisolatie, groen, Metaal, Regelsonde
LBS00145
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 415 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 315 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 445 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 78,81
€ 78,81
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00277
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00277
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 621 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 655 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 120,72
€ 120,72
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00278
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Planarsonde
LBS00278
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 409 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 440 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,53
€ 72,53
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00301
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00301
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 726 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 635 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 760 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 127,35
€ 127,35
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00302
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Vingersonde
LBS00302
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 799 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 710 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 830 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 71,34
€ 71,34
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken