Mazda Xedos Lambda-sonde
Universal 77004
| Lengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77004 |
- -58%
Universal 77003
| Lengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 3 |
| Technisch informatienummer | Universal 77003 |
- -64%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, 0K2A1-18-861, M18 x 1,5
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Voor OE nummer | 0K2A1-18-861 |
| Lengte [mm] | 700 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Grijs |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
Zwart, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 96418965 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 415 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -27%
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
| Geleidingswaarde | 3 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal leidingen | 3 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 497 008
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 008 |
497 008, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Met bevestigingsmatriaal
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 008 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Met bevestigingsmatriaal, 497 008
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 008 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Met bevestigingsmatriaal, 497 008
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 008 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Met bevestigingsmatriaal, 497 008
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 008 |
- -16%
- -16%
- -16%
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 494 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 405 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 525 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 395 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 425 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 612 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
M18 x 1.5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,001 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aantal leidingen | 3 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Let op de serviceinformatie |
Verwarmd, AJ581886B, Hoekig
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | AJ581886B |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
034906265F, Verwarmd
| Aantal contacten | 3 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Voor OE nummer | 034906265F |
| Lambdasonde | Verwarmd |
OE EQUIVALENT, Verwarmd
| Voor OE nummer | 037906265 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
- -24%
Regelsonde, 021906265A, rechthoekig
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 021906265A |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Verwarmd, Hoekig
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46418813 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
Regelsonde, KJ0118861A, Ovaal
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | KJ0118861A |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Diagnosesonde, Regelsonde, 021906265R, D-vorm
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 021906265R |
| Kabellengte [mm] | 780 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -6%
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 0258005253 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 380 |