×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mazda Tribute Lambda-sonde
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20064-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20064-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 519 |
€ 105,16
€ 105,16
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20104
Verwarmd, Planarsonde
ES20104
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 414 |
€ 138,70
€ 61,03
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20104-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20104-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 414 |
€ 103,53
€ 103,53
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20228-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20228-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 300 |
€ 122,10
€ 122,10
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893537
0893537
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 171,26
€ 171,26
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893538
OE
0893538
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 173,65
€ 173,65
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1716
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
DOX-1716
| Brutogewicht [g] | 150 |
| Gewicht [g] | 120 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 103,71
€ 74,67
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
€ 93,63
€ 96,44
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4508
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-4508
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 106,73
€ 68,30
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4510
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-4510
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 109,09
€ 69,82
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4511
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-4511
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 96,73
€ 61,90
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4538
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-4538
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 141,59
€ 90,62
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4565
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-4565
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 127,07
€ 81,32
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00028
Met siliconenisolatie, groen, Metaal, Regelsonde
LBS00028
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 415 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 445 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 73,08
€ 73,08
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00031
Met siliconenisolatie, wit, Metaal, Sprongsonde
LBS00031
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 295 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 430 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 56,63
€ 56,63
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde SKF VKRA 310012
Verwarmd, M18x1.5
VKRA 310012
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 422 |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 452 |
€ 67,64
€ 42,62
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
€ 145,18
€ 145,18
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 1741
Sprongsonde, Verwarmd
1741
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 483 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 145,30
€ 145,30
Tijdelijk uitverkocht
€ 147,60
€ 147,60
Tijdelijk uitverkocht
€ 127,33
€ 127,33
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken