×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mazda Mx-5 Lambda-sonde
Lambda-sonde KW 498 599
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 498 235
498 599
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 235 |
€ 79,79
€ 79,79
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 603
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, Met bevestigingsmatriaal
498 603
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 235 |
€ 90,12
€ 90,12
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600007
Regelsonde
ENT600007
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal leidingen | 3 |
€ 105,90
€ 45,53
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 102,66
€ 43,11
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600058
Regelsonde
ENT600058
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 442 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 112,70
€ 43,95
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600060
Regelsonde
ENT600060
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 511 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 119,56
€ 47,82
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Autlog AS2201
Planarsonde, D-vorm
AS2201
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 100,73
€ 40,29
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES10760-12B1
Onverwarmd, Vingersonde
ES10760-12B1
| Lambdasonde | Onverwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 290 |
€ 56,49
€ 56,49
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Swag 33 10 6793
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
33 10 6793
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 964 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 82,52
€ 53,64
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893111
Regelsonde, M 18x1,5
0893111
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 880 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 292,52
€ 292,52
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893122
Regelsonde, M 18x1,5
0893122
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 880 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 241,33
€ 241,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893124
Diagnosesonde, M 18x1,5
0893124
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 212,37
€ 212,37
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893679
Regelsonde, M18x1,5
0893679
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 225 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 461,22
€ 461,22
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-0321
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
DOX-0321
| Brutogewicht [g] | 203 |
| Gewicht [g] | 170 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | BP6G18861C |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1010 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 187,42
€ 153,68
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1435
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
DOX-1435
| Brutogewicht [g] | 141 |
| Gewicht [g] | 108 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | BPE818861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 670 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 131,72
€ 105,38
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4540
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-4540
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1010 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 134,92
€ 86,35
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4575
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-4575
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 106,30
€ 68,03
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81063E
Verwarmd, AJ581886B, Hoekig
81063E
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | AJ581886B |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 57,33
€ 57,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00492
Met siliconenisolatie, zwart, Diagnosesonde, M18X1.5mm
LBS00492
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 460 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 490 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 57,46
€ 57,46
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 95285
Sprongsonde, Onverwarmd
95285
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 1 |
€ 152,82
€ 152,82
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken