×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mazda MPV Lambda-sonde
Lambda-sonde Denso DOX-0325
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
DOX-0325
| Brutogewicht [g] | 129 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | L33618861 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 130,33
€ 97,74
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-0333
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
DOX-0333
| Brutogewicht [g] | 122 |
| Gewicht [g] | 89 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | AJ5118861 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 121,69
€ 93,70
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4520
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
EOS-4520
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 620 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 130,93
€ 83,79
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4524
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-4524
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 130,93
€ 83,79
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4542
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-4542
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 320 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 124,17
€ 79,47
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4553
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-4553
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 370 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 124,17
€ 79,47
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81063E
Verwarmd, AJ581886B, Hoekig
81063E
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | AJ581886B |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 57,33
€ 57,33
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken