×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mazda 626 Lambda-sonde
Lambda-sonde KW 498 077
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, Met bevestigingsmatriaal
498 077
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 008 |
€ 77,14
€ 77,14
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES10671-12B1
Onverwarmd, Vingersonde
ES10671-12B1
| Lambdasonde | Onverwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 570 |
€ 107,84
€ 39,89
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES10760-12B1
Onverwarmd, Vingersonde
ES10760-12B1
| Lambdasonde | Onverwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 290 |
€ 56,49
€ 56,49
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20038-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20038-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 300 |
€ 157,25
€ 61,32
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Swag 33 10 4090
M18 x 1,5, Verwarmd
33 10 4090
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 83,47
€ 52,59
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
€ 103,36
€ 103,36
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4541
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-4541
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 123,18
€ 78,83
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4543
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-4543
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 124,17
€ 79,47
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81063E
Verwarmd, AJ581886B, Hoekig
81063E
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | AJ581886B |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 57,33
€ 57,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00357
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00357
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 494 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 405 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 525 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 59,48
€ 59,48
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00528
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
LBS00528
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 395 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 425 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,96
€ 72,96
Tijdelijk uitverkocht
€ 209,49
€ 209,49
Tijdelijk uitverkocht
€ 210,98
€ 210,98
Tijdelijk uitverkocht
€ 95,07
€ 95,07
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 0187
Sprongsonde, Onverwarmd
0187
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 550 |
| Aantal leidingen | 1 |
€ 203,95
€ 203,95
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 0198
Sprongsonde, Onverwarmd
0198
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 550 |
| Aantal leidingen | 1 |
€ 131,68
€ 131,68
Tijdelijk uitverkocht
€ 171,15
€ 171,15
Tijdelijk uitverkocht
€ 186,24
€ 186,24
Tijdelijk uitverkocht
€ 172,80
€ 172,80
Tijdelijk uitverkocht
€ 208,86
€ 208,86
Tijdelijk uitverkocht
€ 197,39
€ 197,39
Tijdelijk uitverkocht
€ 197,39
€ 197,39
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 97050
Sprongsonde, Verwarmd
97050
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 635 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 155,78
€ 130,85
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
€ 37,03
€ 37,03
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken