Mazda 6 Lambda-sonde
Diagnosesonde, RF7N188G1, voor katalysator, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | RF7N188G1 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Verwarmd, R2AJ188G1B, Na katalysator, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | R2AJ188G1B |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 860 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
L509188G1B
| Voor OE nummer | L509188G1B |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde, LF4J188G1B
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | LF4J188G1B |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal contacten | 5 |
LFL818861A
| Voor OE nummer | LFL818861A |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 4 |
LF4K18861
| Voor OE nummer | LF4K18861 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 4 |
Breedband-lambdasonde, LFDC188G1A
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | LFDC188G1A |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 5 |
LFDD18861A
| Voor OE nummer | LFDD18861A |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 4 |
Breedband-lambdasonde, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55275929 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Na katalysator, D-vorm
| Geleidingswaarde | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, 1 701 766, voor katalysator
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 1 701 766 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 270 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 6 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Totale lengte [mm] | 410 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, Met bevestigingsmatriaal
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 240 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, Met bevestigingsmatriaal
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 235 |
Planarsonde, D-vorm
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -60%
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 619 |
- -27%
- -57%
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
| Kabellengte [mm] | 700 |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
M 18x1,5
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 960 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Diagnosesonde, Na katalysator, M18 x 1,5
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 970 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -38%
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 620 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 590 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -37%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 920 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -37%
- -38%
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | RF8G188G1B |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 960 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE |
- -30%
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 726 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 635 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 760 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Vingersonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 799 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 710 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 830 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 550 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 465 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |