×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mazda 3 Lambda-sonde
Lambda-sonde Swag 33 10 9201
M18 x 1,5, Diagnosesonde
33 10 9201
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 110,22
€ 70,54
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893109
Regelsonde, M 18x1,5
0893109
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 212,33
€ 212,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893488
0893488
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 435,19
€ 435,19
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893559
0893559
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 177,18
€ 177,18
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893580
0893580
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 158,20
€ 158,20
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893582
0893582
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 221,26
€ 221,26
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4516
Breedband-lambdasonde, M18x1.5mm
EOS-4516
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 5 |
€ 313,11
€ 194,13
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4555
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-4555
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 370 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 126,12
€ 80,72
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4557
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-4557
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 670 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 113,91
€ 72,90
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4558
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-4558
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 750 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 131,95
€ 84,45
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-4559
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-4559
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 770 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 131,95
€ 84,45
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Vemo V32-76-0025
Regelsonde
V32-76-0025
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 553,77
€ 387,64
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00301
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00301
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 726 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 635 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 760 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 127,35
€ 127,35
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00302
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Vingersonde
LBS00302
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 799 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 710 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 830 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 71,34
€ 71,34
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00405
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00405
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 595 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 490 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 625 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 104,16
€ 104,16
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00406
Met siliconenisolatie, zwart, Diagnosesonde, M18X1.5mm
LBS00406
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 820 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 720 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 850 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 79,29
€ 79,29
Tijdelijk uitverkocht
€ 127,06
€ 127,06
Tijdelijk uitverkocht
€ 183,41
€ 183,41
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 221-781
Verwarmd
6PA 358 221-781
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 248,32
€ 86,91
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 221-791
Verwarmd
6PA 358 221-791
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 245,75
€ 86,02
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 229-051
Verwarmd
6PA 358 229-051
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 180 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 267,87
€ 93,75
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 229-061
Verwarmd
6PA 358 229-061
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 265 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 134,71
€ 47,15
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 183,41
€ 183,41
Tijdelijk uitverkocht
€ 162,31
€ 162,31
Tijdelijk uitverkocht
€ 175,61
€ 175,61
Tijdelijk uitverkocht
€ 130,75
€ 130,75
Tijdelijk uitverkocht
€ 297,73
€ 297,73
Tijdelijk uitverkocht
€ 118,17
€ 118,17
Tijdelijk uitverkocht
€ 152,10
€ 152,10
Tijdelijk uitverkocht
€ 183,41
€ 183,41
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 97771
Breedband-lambdasonde
97771
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 619 |
| Aantal leidingen | 5 |
€ 304,58
€ 304,58
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 97731
Breedband-lambdasonde, Verwarmd
97731
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 700 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 355,18
€ 273,50
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken