×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Lexus Lambda-sonde
Lambda-sonde Denso DOX-0573
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-0573
| Brutogewicht [g] | 123 |
| Gewicht [g] | 94 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946748310 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 212,27
€ 159,20
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-0611
Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd, 89467-33220
DOX-0611
| Brutogewicht [g] | 116 |
| Gewicht [g] | 88 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 89467-33220 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 191,53
€ 147,47
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-0621
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-0621
| Brutogewicht [g] | 118 |
| Gewicht [g] | 90 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 89467-60160 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 221,26
€ 165,95
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Swag 33 10 6771
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
33 10 6771
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 116,01
€ 71,93
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Swag 33 10 6788
M18 x 1,5, Verwarmd
33 10 6788
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 83,65
€ 50,19
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Swag 33 10 9196
M18 x 1,5, Verwarmd
33 10 9196
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 625 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 171,61
€ 108,11
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
€ 730,56
€ 299,54
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 309,45
€ 129,97
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 275,29
€ 118,37
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 256,24
€ 110,18
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 231,36
€ 101,80
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
€ 288,90
€ 124,23
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 291,59
€ 125,38
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 235,25
€ 101,16
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 275,29
€ 118,37
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 335,24
€ 144,16
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 272,60
€ 117,21
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 340,66
€ 146,48
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 346,91
€ 176,93
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.085,25
€ 466,66
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9001
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-9001
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 850 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 95,49
€ 61,12
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9030
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-9030
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 139,53
€ 89,30
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9031
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-9031
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 705 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 156,59
€ 98,65
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9033
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
EOS-9033
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 143,99
€ 90,71
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9034
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
EOS-9034
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 240 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 104,52
€ 66,89
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9035
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
EOS-9035
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 420 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 138,42
€ 88,60
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9036
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
EOS-9036
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 150,12
€ 94,57
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9045
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-9045
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 340 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 326,05
€ 202,15
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9047
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-9047
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 610 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 343,29
€ 212,84
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9078
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-9078
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 700 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 130,01
€ 83,21
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9082
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-9082
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 950 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 130,99
€ 83,84
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9084
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-9084
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 280 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 122,21
€ 78,21
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken