×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Lexus RX Lambda-sonde
Lambda-sonde Denso DOX-0573
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-0573
| Brutogewicht [g] | 123 |
| Gewicht [g] | 94 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946748310 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 212,27
€ 159,20
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-0611
Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd, 89467-33220
DOX-0611
| Brutogewicht [g] | 116 |
| Gewicht [g] | 88 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 89467-33220 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 191,53
€ 147,47
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9033
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
EOS-9033
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 143,99
€ 90,71
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9096
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-9096
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 380 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 113,40
€ 72,58
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-9104
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-9104
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 700 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 147,32
€ 92,81
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
€ 346,34
€ 214,73
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Vemo V70-76-0021
Schroefdraad vooraf ingevet, M 18x1,5
V70-76-0021
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 311,70
€ 196,37
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Vemo V70-76-0024
Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde
V70-76-0024
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 390 |
€ 180,91
€ 177,29
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00139
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Regelsonde
LBS00139
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 414 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 445 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,96
€ 72,96
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 94229
Sprongsonde, Verwarmd
94229
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 108,63
€ 86,90
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES10929-12B1
Verwarmd, Sprongsonde
ES10929-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 510 |
€ 299,14
€ 107,69
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES10934-12B1
Verwarmd, Sprongsonde
ES10934-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 522 |
€ 163,35
€ 107,81
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-0501
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-0501
| Brutogewicht [g] | 124 |
| Gewicht [g] | 91 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 89467-48050 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 224,71
€ 168,53
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00474
Met siliconenisolatie, grijs, Sprongsonde, M18X1.5mm
LBS00474
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 522 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 553 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 119,96
€ 119,96
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00581
Met siliconenisolatie, grijs, Diagnosesonde, M18X1.5mm
LBS00581
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 390 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 57,15
€ 57,15
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00582
Met siliconenisolatie, grijs, Planarsonde, Verwarmd
LBS00582
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 750 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 780 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 57,35
€ 57,35
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken