Lexus RX Lambda-sonde
Verwarmd, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 466016355284 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -18%
Breedband-lambdasonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -28%
Breedband-lambdasonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 121 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 425 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -62%
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -62%
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -64%
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -78%
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 425 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -79%
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -62%
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -64%
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 575 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -74%
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Regelsonde, M18 x 1,5
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 123 |
| Gewicht [g] | 94 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946748310 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd, 89467-33220
| Brutogewicht [g] | 116 |
| Gewicht [g] | 88 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 89467-33220 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
- -59%
- -57%
- -57%
- -57%
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -37%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 380 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 700 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -37%
- -38%
Verwarmd, Sprongsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 510 |
- -60%
Verwarmd, Sprongsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 522 |
- -59%
Verwarmd, Sprongsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 522 |
Verwarmd, Sprongsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 249 |
- -59%