Lexus IS Lambda-sonde
Diagnosesonde, DOX0234
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | DOX0234 |
| Kabellengte [mm] | 1050 |
| Aantal contacten | 4 |
Regelsonde, Uitlaatbocht
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 8946730020 |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 4 |
Regelsonde, Uitlaatbocht, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 8946730030 |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -58%
- -57%
- -57%
- -57%
- -57%
- -49%
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, Met bevestigingsmatriaal
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 235 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, Met bevestigingsmatriaal
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 235 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 498 235
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 235 |
Planarsonde, D-vorm
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -60%
Verwarmd, Sprongsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 376 |
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 601 |
- -58%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 699 |
- -61%
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 699 |
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 1105 |
- -13%
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -40%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 625 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Verwarmd
| Weerstand [Ohm] | 2,1 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 290 |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -57%
M 18x1,5
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
M 18x1,5
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 705 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -37%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 610 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -38%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 700 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 950 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
- -39%
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Regelsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 749 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 780 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |