×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Land Rover Range Rover Lambda-sonde
€ 293,18
€ 67,43
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
€ 337,93
€ 114,90
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Dt Spare Parts 4.66932
Regelsonde, 2 jaar garantie
4.66932
| Nettogewicht [g] | 124 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 830 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 142,54
€ 57,02
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Dt Spare Parts 4.69562
Diagnosesonde, 2 jaar garantie
4.69562
| Nettogewicht [g] | 99 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 480 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 230,32
€ 50,67
- -78%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADG070107
M18 x 1.5, Verwarmd
ADG070107
| Gewicht [kg] | 0,126 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 550 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal leidingen | 5 |
€ 333,16
€ 273,19
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADJ137018
M18 x 1.5, Verwarmd
ADJ137018
| Gewicht [kg] | 0,08 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 179,77
€ 152,80
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADJ137020
Verwarmd, Na katalysator, Achter
ADJ137020
| Gewicht [kg] | 0,092 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator, Achter |
€ 82,87
€ 72,10
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
€ 159,03
€ 135,18
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADJ137022
Verwarmd, Na katalysator, Onder
ADJ137022
| Gewicht [kg] | 0,112 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator, Onder |
€ 97,60
€ 84,91
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hitachi 135321
5 jaar garantie, Breedband-lambdasonde
135321
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 520 |
€ 210,42
€ 210,42
Tijdelijk uitverkocht
€ 154,42
€ 125,08
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
€ 727,45
€ 480,12
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
€ 158,20
€ 140,80
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600004
Regelsonde
ENT600004
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 112,81
€ 47,38
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES21664-12B1
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
ES21664-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 401 |
€ 151,25
€ 151,25
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 221-211
Verwarmd
6PA 358 221-211
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 152,11
€ 53,24
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 221-251
Verwarmd
6PA 358 221-251
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 6 |
€ 207,31
€ 72,56
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 221-261
Verwarmd
6PA 358 221-261
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal contacten | 6 |
€ 243,67
€ 85,28
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 221-271
Verwarmd
6PA 358 221-271
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 6 |
€ 238,31
€ 83,41
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 243-091
Verwarmd
6PA 358 243-091
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 136,34
€ 47,72
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 203,24
€ 203,24
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Meat Doria 811149
Diagnosesonde, JPLA9G444AA
811149
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | JPLA9G444AA |
€ 151,00
€ 151,00
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Meat Doria 81994
Regelsonde, MHK100940, Uitlaatbocht
81994
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | MHK100940 |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 61,46
€ 61,46
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Autlog AS2201
Planarsonde, D-vorm
AS2201
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 100,73
€ 40,29
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00064
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00064
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 422 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 450 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,21
€ 72,21
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00190
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
LBS00190
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,18 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,21 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 491 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 395 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 520 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 160,48
€ 160,48
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00261
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
LBS00261
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 529 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 425 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 110,39
€ 110,39
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken