×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Hyundai Coupe Lambda-sonde
Lambda-sonde Hella 6PA 358 066-271
Verwarmd
6PA 358 066-271
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 127,05
€ 83,85
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Fispa 90085
90312A2, GENUINE, Verwarmd
90085
| Alternatief artikel | 90312A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
€ 164,56
€ 138,23
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Herth+Buss Jakoparts J1460327
Verwarmd
J1460327
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 162,49
€ 53,63
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Herth+Buss Jakoparts J1460329
Verwarmd
J1460329
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 180,76
€ 68,69
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Herth+Buss Jakoparts J1460331
Verwarmd
J1460331
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 164,74
€ 62,61
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Herth+Buss Jakoparts J1460332
Verwarmd
J1460332
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 175,27
€ 68,35
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Herth+Buss Jakoparts J1460340
Verwarmd
J1460340
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 219,42
€ 74,61
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
€ 224,02
€ 224,02
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES10852-12B1
Verwarmd, Vingersonde
ES10852-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 450 |
€ 82,78
€ 82,78
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES10853-12B1
Verwarmd, Vingersonde
ES10853-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 260 |
€ 232,57
€ 232,57
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES10883-12B1
Verwarmd, Vingersonde
ES10883-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 460 |
€ 221,47
€ 221,47
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20158-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20158-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 384 |
€ 277,77
€ 277,77
Tijdelijk uitverkocht
€ 97,34
€ 100,26
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893687
Diagnosesonde
0893687
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 164,52
€ 164,52
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1365
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-1365
| Brutogewicht [g] | 125 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 3921023065 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 110,63
€ 96,24
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Swag 33 10 6780
M18 x 1,5, Verwarmd
33 10 6780
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 93,61
€ 55,22
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Swag 33 10 6782
M18 x 1,5, Verwarmd
33 10 6782
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 97,44
€ 62,36
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-3030
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-3030
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 124,17
€ 79,47
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-3047
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-3047
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 420 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 123,18
€ 78,83
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-3048
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-3048
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 124,17
€ 79,47
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-3050
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-3050
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 122,21
€ 78,21
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-3051
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-3051
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 122,21
€ 78,21
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-3053
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-3053
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 370 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 123,18
€ 78,83
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-3065
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-3065
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 250 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 122,21
€ 78,21
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
€ 126,82
€ 81,17
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde FAE 77215
Regelsonde, voor katalysator, Universal 77004
77215
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77004 |
€ 111,08
€ 87,75
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde FAE 77288
Verwarmd, Universal 77005
77288
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77005 |
€ 165,94
€ 73,01
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken