×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Honda Lambda-sonde
€ 276,93
€ 276,93
Tijdelijk uitverkocht
€ 134,03
€ 134,03
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 96066
Sprongsonde, Onverwarmd
96066
| Lambdasonde | Sprongsonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 1 |
€ 233,94
€ 194,17
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 97289
Sprongsonde, Verwarmd
97289
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 410 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 107,04
€ 85,63
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 97331
Sprongsonde, Verwarmd
97331
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 515 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 135,69
€ 113,98
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES10940-12B1
Verwarmd, Sprongsonde
ES10940-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 624 |
€ 299,14
€ 107,69
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES10941-12B1
Verwarmd, Sprongsonde
ES10941-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 460 |
€ 302,12
€ 108,77
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES21591-12B1
Verwarmd, Sprongsonde
ES21591-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 380 |
€ 254,10
€ 99,10
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES21635-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES21635-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 800 |
€ 94,38
€ 50,97
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES21676-12B1
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
ES21676-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 351 |
€ 187,55
€ 106,90
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Magneti Marelli 466016355304
Verwarmd
466016355304
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 2,1 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 272 |
| Kabellengte [mm] | 272 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 240,92
€ 84,32
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Magneti Marelli 466016355308
Verwarmd
466016355308
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 2,1 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 275 |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 236,81
€ 82,88
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Magneti Marelli 466016355317
Verwarmd
466016355317
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 2,1 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 610 |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 240,92
€ 84,32
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 90838
Verwarmd, Sprongsonde
90838
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 110,62
€ 77,43
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 93312
Verwarmd, Sprongsonde
93312
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 656 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 85,29
€ 63,11
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,95
€ 21,95
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,19
€ 22,19
Tijdelijk uitverkocht
€ 25,14
€ 25,14
Tijdelijk uitverkocht
€ 40,45
€ 40,45
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00279
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Diagnosesonde
LBS00279
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 445 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 475 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 97,08
€ 97,08
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00280
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Regelsonde
LBS00280
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 750 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 780 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 73,05
€ 73,05
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00486
Met siliconenisolatie, grijs, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00486
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 550 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,12
€ 72,12
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 94467
Verwarmd, Sprongsonde
94467
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 253 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 114,10
€ 90,14
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken