×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Honda Fr-V Lambda-sonde
Lambda-sonde Autlog AS2201
Planarsonde, D-vorm
AS2201
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 100,73
€ 40,29
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 497 492
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, Met bevestigingsmatriaal
497 492
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 007 |
€ 76,33
€ 76,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 0046
Sprongsonde, Verwarmd
0046
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 535 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 146,25
€ 146,25
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 0075
Sprongsonde, Verwarmd
0075
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 176,49
€ 176,49
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 7971
Sprongsonde, Verwarmd
7971
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 595 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 136,79
€ 136,79
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00365
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Diagnosesonde
LBS00365
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 390 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,96
€ 72,96
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00393
Met siliconenisolatie, zwart, Sprongsonde, Verwarmd
LBS00393
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 270 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 190 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 300 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 119,64
€ 119,64
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00483
Met siliconenisolatie, grijs, Planarsonde, Verwarmd
LBS00483
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 660 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 690 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 60,61
€ 60,61
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00485
Met siliconenisolatie, grijs, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00485
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 535 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 455 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 565 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 60,84
€ 60,84
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADH27025
M18 x 1.5, Verwarmd
ADH27025
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 230,73
€ 230,73
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADH27042
M18 x 1,5, Verwarmd
ADH27042
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Let op de serviceinformatie |
€ 202,18
€ 202,18
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADH27050C
M18 x 1,5, Verwarmd
ADH27050C
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 1325 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 581,88
€ 541,15
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81077
Diagnosesonde, Regelsonde, grijs
81077
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 466016355054 |
| Kabellengte [mm] | 790 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Grijs |
€ 55,60
€ 55,60
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81629
36531PLRA01
81629
| Voor OE nummer | 36531PLRA01 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 57,33
€ 57,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81720
Regelsonde, 36531RMXA01, OE EQUIVALENT
81720
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 36531RMXA01 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 107,50
€ 107,50
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81721
Diagnosesonde, 36532RNAA01
81721
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 36532RNAA01 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 66,03
€ 66,03
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81726
Regelsonde, 36531RJJG01, OE EQUIVALENT
81726
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 36531RJJG01 |
| Kabellengte [mm] | 490 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 107,50
€ 107,50
Tijdelijk uitverkocht
€ 97,03
€ 97,03
Tijdelijk uitverkocht