×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Honda Accord Lambda-sonde
€ 124,82
€ 63,66
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.051,07
€ 430,94
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 285,29
€ 119,83
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 326,88
€ 150,37
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
€ 283,84
€ 127,73
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
€ 137,86
€ 70,30
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2004
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2004
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 900 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 109,88
€ 70,33
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2005
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2005
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 95,09
€ 60,86
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2007
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2007
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 144,91
€ 91,29
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2031
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2031
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 102,68
€ 65,72
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2047
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
EOS-2047
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 240 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 125,15
€ 80,10
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2048
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
EOS-2048
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 126,12
€ 80,72
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2052
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-2052
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 540 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 126,12
€ 80,72
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2053
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-2053
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 670 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 132,99
€ 85,11
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2055
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-2055
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 246,84
€ 155,51
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5546
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
EOS-5546
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 650 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 121,12
€ 77,51
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES10760-12B1
Onverwarmd, Vingersonde
ES10760-12B1
| Lambdasonde | Onverwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 290 |
€ 56,49
€ 56,49
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20020
Verwarmd, Planarsonde
ES20020
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 414 |
€ 165,31
€ 69,43
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20020-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20020-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 414 |
€ 89,29
€ 89,29
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20053-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20053-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 425 |
€ 136,23
€ 136,23
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20322
Verwarmd, Planarsonde
ES20322
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 389 |
€ 152,48
€ 64,05
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20322-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20322-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 389 |
€ 126,23
€ 126,23
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20381
Verwarmd, Planarsonde
ES20381
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 234 |
€ 192,08
€ 74,91
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20381-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20381-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 234 |
€ 102,89
€ 102,89
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 221-681
Verwarmd
6PA 358 221-681
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 265,79
€ 93,02
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600043
Diagnosesonde
ENT600043
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 116,91
€ 45,59
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
€ 334,77
€ 123,87
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 357,89
€ 132,42
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 378,11
€ 139,90
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
€ 379,99
€ 132,99
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde FAE 77322
Universal 77015
77322
| Lengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77015 |
€ 252,93
€ 88,52
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken