Ford Transit Lambda-sonde
Regelsonde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 98 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 422 |
| Aantal contacten | 4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 372 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -15%
5 jaar garantie, Breedband-lambdasonde
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 520 |
5 jaar garantie, Breedband-lambdasonde
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 720 |
- -63%
Breedband-lambdasonde, M 18, Met hitteafschermingsbuis
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 730 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hitteafschermingsbuis |
| Totale lengte [mm] | 760 |
- -64%
Breedband-lambdasonde, M 18, Met hitteafschermingsbuis
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 670 |
| Aantal contacten | 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hitteafschermingsbuis |
| Totale lengte [mm] | 700 |
- -65%
- -13%
- -18%
- -19%
- -13%
- -11%
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -18%
- -11%
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 631 |
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 270 |
- -30%
Universeel, Verwarmd, evt. stekkeraansluiting aanpassen, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 104 |
| Pasvorm | Universeel |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal contacten | 4 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 680 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -51%
Regelsonde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Schroefdraad vooraf ingevet, F85F 9G444 AB, Rond, groen
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Voor OE nummer | F85F 9G444 AB |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Stekkerkleur | Groen |
- -36%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Hoekig
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
- -3%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, D-vorm
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 650 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -8%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Diagnosesonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
Regelsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, M18x1,5
| Lambdasonde | Regelsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -28%
- -61%
Planarsonde, D-vorm
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -60%
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
- -24%
Met siliconenisolatie, groen, Metaal, Regelsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 415 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 445 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 308 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 338 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 777 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 805 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,14 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,17 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 672 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 535 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 700 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 591 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 625 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |