Ford Tourneo Lambda-sonde
Diagnosesonde, Regelsonde
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 466016355037 |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 4 |
Diagnosesonde, Regelsonde, BV219G444AC, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Voor OE nummer | BV219G444AC |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet
| Geleidingswaarde | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Kabellengte [mm] | 393 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, M18 x 1,5, Rond
| Geleidingswaarde | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Lengte [mm] | 530 |
| Aantal contacten | 4 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Lengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 4 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Lengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Aantal leidingen | 4 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, D-vorm
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 4 |
Schroefdraad vooraf ingevet
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 373 |
| Aantal contacten | 4 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, 1 771 995
| Geleidingswaarde | 5 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 1 771 995 |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 6 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Schroefdraad vooraf ingevet, M18 x 1,5, Rond
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Totale lengte [mm] | 830 |
Schroefdraad vooraf ingevet, M18 x 1.5, Ovaal
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1.5 |
| Kabellengte [mm] | 760 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Rond
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Lengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, D-vorm
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 720 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -27%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Hoekig
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
- -26%
- -63%
- -63%
Breedband-lambdasonde, M 18, Met hitteafschermingsbuis
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 730 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hitteafschermingsbuis |
| Totale lengte [mm] | 760 |
- -64%
Breedband-lambdasonde, M 18, Met hitteafschermingsbuis
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 670 |
| Aantal contacten | 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hitteafschermingsbuis |
| Totale lengte [mm] | 700 |
- -65%
Planarsonde, D-vorm
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -60%
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
- -24%
Met siliconenisolatie, groen, Metaal, Regelsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 415 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 445 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 777 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 805 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,14 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,17 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 672 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 535 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 700 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 591 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 625 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, blauw, Diagnosesonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 777 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 713 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 805 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 270 |
- -30%
- -11%
- -13%