×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Mondeo Lambda-sonde
Lambda-sonde Topran 625 016
Regelsonde, Breedband-lambdasonde, M 18
625 016
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Breedband-lambdasonde |
| Schroefdraadmaat | M 18 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 475 |
| Aantal contacten | 6 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hitteafschermingsbuis |
| Totale lengte [mm] | 500 |
€ 270,89
€ 83,97
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
€ 257,42
€ 223,95
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 0057
Sprongsonde, Verwarmd
0057
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 915 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 149,74
€ 133,27
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 0058
Sprongsonde, Verwarmd
0058
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 372 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 133,62
€ 118,92
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
€ 150,17
€ 133,66
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
€ 216,55
€ 188,40
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
€ 257,17
€ 223,74
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
€ 125,01
€ 111,26
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
€ 160,82
€ 143,13
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
€ 257,80
€ 224,29
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
€ 136,94
€ 121,87
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 91735
Sprongsonde, Verwarmd
91735
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 88,78
€ 72,79
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
€ 245,52
€ 213,60
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 96268
Sprongsonde, Verwarmd
96268
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 83,18
€ 67,37
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
€ 245,52
€ 213,60
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
€ 245,52
€ 213,60
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Herth+Buss Elparts 70685313
Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Regelsonde, M18x1,5
70685313
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Regelsonde |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 480 |
€ 125,01
€ 43,75
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600057
Diagnosesonde
ENT600057
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 201,45
€ 80,59
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600058
Regelsonde
ENT600058
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 442 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 112,70
€ 43,95
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 221-051
Sprongsonde
6PA 358 221-051
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 195 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 103,35
€ 36,17
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 221-091
Sprongsonde
6PA 358 221-091
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 145,93
€ 51,07
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Vemo V25-76-0058
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Regelsonde
V25-76-0058
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 178,93
€ 173,56
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Vemo V25-76-0059
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Diagnosesonde
V25-76-0059
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 149,97
€ 149,97
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde SKF VKRA 310012
Verwarmd, M18x1.5
VKRA 310012
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 422 |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 452 |
€ 67,64
€ 42,62
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Autlog AS2201
Planarsonde, D-vorm
AS2201
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 100,73
€ 40,29
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505327
Regelsonde
2505327
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
€ 81,94
€ 62,28
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00028
Met siliconenisolatie, groen, Metaal, Regelsonde
LBS00028
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 415 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 445 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 73,08
€ 73,08
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00031
Met siliconenisolatie, wit, Metaal, Sprongsonde
LBS00031
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 295 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 430 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 56,63
€ 56,63
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00058
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00058
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 632 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 515 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 660 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 160,48
€ 160,48
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken