×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Ecosport Lambda-sonde
Lambdasonde Wagner LBS00267
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
LBS00267
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,14 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,17 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 780 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 705 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 810 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 100,36
€ 100,36
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00268
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00268
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,14 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,17 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 685 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 790 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 79,74
€ 79,74
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 90296
Verwarmd, Sprongsonde
90296
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 70,98
€ 53,94
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hitachi 2505323
Breedband-lambdasonde
2505323
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 720 |
€ 196,40
€ 196,40
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00255
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00255
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 351 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 385 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 125,08
€ 125,08
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken