×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Stilo Lambda-sonde
Lambda-sonde Swag 70 92 6297
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
70 92 6297
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 100,60
€ 64,38
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Herth+Buss Elparts 70685401
Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, M18x1,5
70685401
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 388 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 145,20
€ 50,82
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 117,91
€ 40,09
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 102540
M18 x 1,5, Verwarmd
102540
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 149,91
€ 98,94
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893059
M 18x1,5
0893059
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 165,83
€ 165,83
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893062
0893062
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 325 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 153,77
€ 153,77
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 26297
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
26297
| Gewicht [kg] | 0,07 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 98,63
€ 98,63
Tijdelijk uitverkocht
€ 95,35
€ 95,35
Tijdelijk uitverkocht
€ 105,50
€ 105,50
Tijdelijk uitverkocht
€ 115,48
€ 115,48
Tijdelijk uitverkocht
€ 114,22
€ 117,65
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81088E
Planarsonde, Ovaal, O.E. EQUIVALENT
81088E
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 0258006193 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | O.E. EQUIVALENT |
€ 43,00
€ 43,00
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00048
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00048
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 410 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 315 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 440 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 56,63
€ 56,63
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00316
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Onverwarmd
LBS00316
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 642 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 670 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 66,02
€ 66,02
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00541
Met siliconenisolatie, grijs, Sprongsonde, M18X1.5mm
LBS00541
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 430 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 460 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 65,33
€ 65,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00556
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
LBS00556
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 650 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 555 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 680 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 56,97
€ 56,97
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00569
Met siliconenisolatie, zwart, Sprongsonde, M18X1.5mm
LBS00569
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 630 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 544 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 660 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,64
€ 72,64
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00591
Met siliconenisolatie, zwart, Breedband-lambdasonde, M18X1.5mm
LBS00591
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 532 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 429 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 147,09
€ 147,09
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde SKF VKRA 310015
Verwarmd, M18x1.5
VKRA 310015
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 354 |
€ 80,99
€ 46,97
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
€ 163,19
€ 163,19
Tijdelijk uitverkocht
€ 233,15
€ 233,15
Tijdelijk uitverkocht
€ 93,01
€ 93,01
Tijdelijk uitverkocht
€ 89,81
€ 83,51
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
€ 101,81
€ 101,81
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81955
Breedband-lambdasonde, voor katalysator
81955
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55275928 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Aantal contacten | 5 |
€ 132,31
€ 132,31
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Pierburg 7.02604.55.0
Verwarmd
7.02604.55.0
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
€ 118,58
€ 92,49
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600002
Planarsonde
ENT600002
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 110,41
€ 40,85
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken