×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Punto Lambda-sonde
Lambda-sonde Meat Doria 81560
Regelsonde, 4L0906262K
81560
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 4L0906262K |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 235,32
€ 235,32
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81621
Regelsonde
81621
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 1558873 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 57,33
€ 57,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81649
Breedband-lambdasonde
81649
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55204005 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 132,37
€ 132,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 55,87
€ 55,87
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81715
Breedband-lambdasonde
81715
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55214916 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 167,78
€ 167,78
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81798
Diagnosesonde, Regelsonde
81798
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 55218148 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 55,60
€ 55,60
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81799
Verwarmd
81799
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 55222781 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 104,39
€ 104,39
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81799E
Verwarmd, OE EQUIVALENT
81799E
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 466016355167 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 51,75
€ 51,23
- -1%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81869
81869
| Voor OE nummer | 46811313 |
| Kabellengte [mm] | 1700 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 64,51
€ 64,51
Tijdelijk uitverkocht
€ 97,03
€ 97,03
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81955E
Breedband-lambdasonde, OE EQUIVALENT
81955E
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55275929 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 101,11
€ 101,11
Tijdelijk uitverkocht
€ 45,74
€ 45,74
Tijdelijk uitverkocht
€ 29,06
€ 29,06
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600002
Planarsonde
ENT600002
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 110,41
€ 40,85
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Pierburg 7.05271.97.0
Verwarmd, M18x1.5
7.05271.97.0
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 45,98
€ 39,54
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81955
Breedband-lambdasonde, voor katalysator
81955
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55275928 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Aantal contacten | 5 |
€ 132,31
€ 132,31
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00041
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Planarsonde
LBS00041
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 720 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 87,98
€ 87,98
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00276
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00276
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 810 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 835 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 129,02
€ 129,02
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00290
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00290
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 680 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 705 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 129,02
€ 129,02
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00419
Met siliconenisolatie, zwart, Breedband-lambdasonde, Verwarmd
LBS00419
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 655 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 535 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 680 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 125,80
€ 125,80
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken