Fiat Grande Punto Lambda-sonde
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 652 |
- -60%
Regelsonde, voor katalysator
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 330 |
Regelsonde, voor katalysator
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Aantal contacten | 6 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 765 |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 345 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 245 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 375 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 631 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 665 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 310 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 340 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, grijs, Sprongsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 430 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 460 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Sprongsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 630 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 544 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 660 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Breedband-lambdasonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 532 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 429 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
Planarsonde, Ovaal, O.E. EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 0258006193 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | O.E. EQUIVALENT |
Planarsonde, Ovaal
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 46750243 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 53302940 |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55191127 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 5 |
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 1558873 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 4 |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55204005 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 5 |
Diagnosesonde, 22690AA520
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 22690AA520 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal contacten | 4 |
Diagnosesonde, Regelsonde
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 55218148 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 55222781 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 466016355167 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -1%
Breedband-lambdasonde, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55275929 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
- -22%
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -63%
Breedband-lambdasonde, 06F906262R, D-vorm
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 06F906262R |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Breedband-lambdasonde, voor katalysator
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55275928 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Aantal contacten | 5 |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 810 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 700 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 835 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 680 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 705 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Breedband-lambdasonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 655 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 535 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 680 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |