×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Fiorino Lambda-sonde
Lambda-sonde Engitech ENT600007
Regelsonde
ENT600007
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal leidingen | 3 |
€ 105,90
€ 45,53
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 102,66
€ 43,11
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600030
Diagnosesonde
ENT600030
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 86,32
€ 35,39
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
€ 100,73
€ 39,29
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
€ 100,73
€ 40,29
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES10240-12B1
Verwarmd, Vingersonde
ES10240-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 985 |
€ 138,46
€ 77,54
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES10242-12B1
Verwarmd, Vingersonde
ES10242-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 1215 |
€ 191,86
€ 191,86
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES10762-12B1
Verwarmd, Vingersonde
ES10762-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 317 |
€ 107,80
€ 107,80
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20231-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20231-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 985 |
€ 87,79
€ 87,79
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 45075
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
45075
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1830 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 126,81
€ 67,20
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Magneti Marelli 466016355078
Verwarmd
466016355078
| Weerstand [Ohm] | 4,5 |
| Geleidingswaarde | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1215 |
| Kabellengte [mm] | 1215 |
| Aantal leidingen | 3 |
€ 138,65
€ 58,24
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893062
0893062
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 325 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 153,77
€ 153,77
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895472
Groen, Regelsonde
0895472
| Behuizingskleur | Groen |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 114,60
€ 114,60
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1351
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-1351
| Brutogewicht [g] | 151 |
| Gewicht [g] | 121 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 053906265 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 986 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 109,59
€ 95,35
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81088E
Planarsonde, Ovaal, O.E. EQUIVALENT
81088E
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 0258006193 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | O.E. EQUIVALENT |
€ 43,00
€ 43,00
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505333
Diagnosesonde
2505333
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
€ 82,17
€ 62,45
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00101
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
LBS00101
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 308 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 338 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,21
€ 72,21
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00140
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00140
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 631 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 665 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,21
€ 72,21
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00418
Met siliconenisolatie, zwart, Breedband-lambdasonde, Verwarmd
LBS00418
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 650 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 675 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 113,95
€ 113,95
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde SKF VKRA 310015
Verwarmd, M18x1.5
VKRA 310015
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 354 |
€ 80,99
€ 46,97
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
€ 233,01
€ 233,01
Tijdelijk uitverkocht
€ 239,70
€ 239,70
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 91661
Sprongsonde, Verwarmd
91661
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 690 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 108,69
€ 80,43
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hella 6PA 358 243-231
Verwarmd
6PA 358 243-231
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 1065 |
| Aantal contacten | 1, 2 |
€ 92,98
€ 32,54
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 93043
Sprongsonde, Verwarmd
93043
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1665 |
| Aantal leidingen | 3 |
€ 107,21
€ 86,84
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
€ 101,81
€ 101,81
Tijdelijk uitverkocht
€ 113,38
€ 113,38
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 94650
Sprongsonde
94650
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1215 |
| Aantal leidingen | 3 |
€ 146,20
€ 146,20
Tijdelijk uitverkocht
€ 151,21
€ 151,21
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Metzger 0895665
Ovaal
0895665
| Lengte [mm] | 390 |
| Kabellengte [mm] | 267 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
€ 224,02
€ 224,02
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken