Fiat Ducato Lambda-sonde
- -16%
Sprongsonde
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1470 |
| Aantal leidingen | 4 |
Sprongsonde
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1480 |
| Aantal leidingen | 4 |
Verwarmd, Breedband-lambdasonde, Regelsonde, voor katalysator
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde, Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
- -24%
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 308 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 338 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 502 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 554 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 685 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Breedband-lambdasonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 532 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 429 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
M18 x 1,5, Verwarmd, 39350-4A410
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 39350-4A410 |
| Let op de serviceinformatie |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55271786 |
Planarsonde, Ovaal, O.E. EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 0258006193 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | O.E. EQUIVALENT |
Verwarmd, 1628L4
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628L4 |
| Kabellengte [mm] | 1470 |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, 1628A4
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628A4 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal contacten | 3 |
034906265F, Verwarmd
| Aantal contacten | 3 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Voor OE nummer | 034906265F |
| Lambdasonde | Verwarmd |
OE EQUIVALENT, Verwarmd
| Voor OE nummer | 037906265 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
- -24%
Verwarmd, 16288H, Ovaal, wit
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 16288H |
| Kabellengte [mm] | 1370 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
Planarsonde, Ovaal
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 46750241 |
| Kabellengte [mm] | 1100 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -4%
Planarsonde, OZA806EE21, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | OZA806EE21 |
| Kabellengte [mm] | 1050 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Planarsonde, Ovaal
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 46750243 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Planarsonde, 1628HQ
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 1628HQ |
| Kabellengte [mm] | 1370 |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, 00001628HQ, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 00001628HQ |
| Kabellengte [mm] | 1370 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Onverwarmd
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 9497345 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 4 |
Onverwarmd, 1618Z6, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 1618Z6 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 53302940 |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 5 |
Schroefdraad vooraf ingevet, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Voor OE nummer | 55268957 |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55204058 |
| Aantal contacten | 5 |
Verwarmd, Na katalysator, Euro 6
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 55281074 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Emissienorm | Euro 6 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 1012 |
021906265N, M 18x1,5, Verwarmd
| Voor OE nummer | 021906265N |
| Buitendraad [mm] | M 18x1,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 9470011 |
| Kabellengte [mm] | 920 |
| Aantal contacten | 4 |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55191127 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 5 |