Fiat Doblo Lambda-sonde
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,12 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,15 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 502 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 530 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 351 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 245 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 385 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Breedband-lambdasonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 650 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 675 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, grijs, Sprongsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 430 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 460 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Breedband-lambdasonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 532 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 429 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
Planarsonde, Ovaal, O.E. EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 0258006193 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | O.E. EQUIVALENT |
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 55236778 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, Ovaal
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 46750241 |
| Kabellengte [mm] | 1100 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -4%
Planarsonde, OZA806EE21, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | OZA806EE21 |
| Kabellengte [mm] | 1050 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Planarsonde, Ovaal
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 46750243 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 53302940 |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55191127 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 855419 |
| Kabellengte [mm] | 870 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55204005 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 5 |
Diagnosesonde, 22690AA520
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 22690AA520 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal contacten | 4 |
Diagnosesonde, Regelsonde, 025803007N, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 025803007N |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55261477 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde, Na katalysator
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55273732 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55275929 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55264927 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 5 |
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -63%
Breedband-lambdasonde, 06F906262R, D-vorm
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 06F906262R |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Breedband-lambdasonde, voor katalysator
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55275928 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Aantal contacten | 5 |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 322 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 185 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 350 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,13 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,16 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 205 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 330 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Breedband-lambdasonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 655 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 535 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 680 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, grijs, Diagnosesonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 532 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 444 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |