Fiat Croma Lambda-sonde
Verwarmd, Universal 77003
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1250 |
| Aantal contacten | 3 |
| Technisch informatienummer | Universal 77003 |
- -57%
Regelsonde, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -56%
Regelsonde, Universal 77008
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 1240 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -58%
Universal 77008
| Lengte [mm] | 1070 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -58%
Universal 77008
| Lengte [mm] | 1200 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77008 |
- -58%
Verwarmd, Universal 77004, zwart
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Technisch informatienummer | Universal 77004 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -57%
Zwart, Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 55 353 812 |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, 0K2A1-18-861, M18 x 1,5
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Voor OE nummer | 0K2A1-18-861 |
| Lengte [mm] | 700 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Grijs |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Lengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 5 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
Planarsonde, D-vorm
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
- -60%
497 004, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 004 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 1020 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 1200 |
| Aantal leidingen | 4 |
497 003, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 003 |
| Geleidingswaarde | 3 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 720 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 950 |
| Aantal leidingen | 4 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 1200 |
| Aantal leidingen | 4 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, Met bevestigingsmatriaal
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 007 |
5 jaar garantie, Breedband-lambdasonde
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 420 |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Totale lengte [mm] | 420 |
- -9%
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1485 |
| Aantal leidingen | 4 |
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 471 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -16%
Sprongsonde
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1130 |
| Aantal leidingen | 4 |
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1130 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -16%
Sprongsonde
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1215 |
| Aantal leidingen | 3 |
- -15%
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 308 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 338 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Sprongsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 480 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Breedband-lambdasonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 532 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 429 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46455518 |
| Kabellengte [mm] | 1080 |
| Aantal contacten | 4 |