×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Coupe Lambda-sonde
€ 148,48
€ 148,48
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 93043
Sprongsonde, Verwarmd
93043
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1665 |
| Aantal leidingen | 3 |
€ 107,21
€ 86,84
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
€ 113,38
€ 113,38
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 94650
Sprongsonde
94650
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1215 |
| Aantal leidingen | 3 |
€ 146,20
€ 146,20
Tijdelijk uitverkocht
€ 137,03
€ 137,03
Tijdelijk uitverkocht
€ 151,21
€ 151,21
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00101
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
LBS00101
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 308 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 338 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,21
€ 72,21
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00569
Met siliconenisolatie, zwart, Sprongsonde, M18X1.5mm
LBS00569
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 630 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 544 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 660 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,64
€ 72,64
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADBP700072
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
ADBP700072
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 880 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 75,61
€ 49,15
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81063E
Verwarmd, AJ581886B, Hoekig
81063E
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | AJ581886B |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 57,33
€ 57,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81088E
Planarsonde, Ovaal, O.E. EQUIVALENT
81088E
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 0258006193 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | O.E. EQUIVALENT |
€ 43,00
€ 43,00
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81540E
Verwarmd, Ovaal
81540E
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 0258005191 |
| Kabellengte [mm] | 860 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 75,76
€ 75,76
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81001
Verwarmd
81001
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46455518 |
| Kabellengte [mm] | 1080 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 95,26
€ 95,26
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81014
034906265F, Verwarmd
81014
| Aantal contacten | 3 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Voor OE nummer | 034906265F |
| Lambdasonde | Verwarmd |
€ 39,42
€ 39,42
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81014E
OE EQUIVALENT, Verwarmd
81014E
| Voor OE nummer | 037906265 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
€ 53,57
€ 40,72
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81018
Verwarmd, DAC6907
81018
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | DAC6907 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 3 |
€ 46,58
€ 45,19
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81021
Verwarmd, 077906265F
81021
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 077906265F |
| Kabellengte [mm] | 1070 |
| Aantal contacten | 3 |
€ 49,59
€ 52,07
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81022
030906265BH, Zr insulated gnd, Verwarmd
81022
| Voor OE nummer | 030906265BH |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Kwaliteit | Zr insulated gnd |
| Aantal contacten | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
€ 86,03
€ 86,03
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81025
Regelsonde
81025
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 7751308 |
| Kabellengte [mm] | 760 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 53,75
€ 53,75
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81042
Verwarmd
81042
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 60812162 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 3 |
€ 107,45
€ 107,45
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81051
Regelsonde, Ovaal
81051
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 46481458 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 55,60
€ 55,60
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81063
Verwarmd, Hoekig
81063
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46418813 |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
€ 98,88
€ 98,88
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81088
Planarsonde, Ovaal
81088
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 46750243 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 88,21
€ 88,21
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81515
021906265N, M 18x1,5, Verwarmd
81515
| Voor OE nummer | 021906265N |
| Buitendraad [mm] | M 18x1,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
€ 73,51
€ 73,51
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81540
Verwarmd, Ovaal
81540
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46523129 |
| Kabellengte [mm] | 860 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 57,33
€ 57,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Pierburg 7.02604.03.0
Verwarmd, M18 x 1,5
7.02604.03.0
| Geleidingswaarde | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
€ 96,80
€ 90,02
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Pierburg 7.02604.55.0
Verwarmd
7.02604.55.0
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 650 |
€ 118,58
€ 92,49
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,81
€ 22,81
Tijdelijk uitverkocht
€ 37,03
€ 37,03
Tijdelijk uitverkocht
€ 29,17
€ 29,17
Tijdelijk uitverkocht
€ 29,06
€ 29,06
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00576
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00576
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 850 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 760 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 880 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 57,35
€ 57,35
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken