Fiat Brava Lambda-sonde
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 497 008
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 008 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 497 007
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 007 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, 497 007
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 870 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 007 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 498 240
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 240 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 498 240
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 240 |
Sprongsonde
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -62%
- -79%
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -20%
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 610 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -15%
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Regelsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Hoogte [mm] | 25,1 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 652 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 680 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 308 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 338 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Sprongsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 905 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 1030 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 650 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 555 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 680 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Sprongsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 630 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 544 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 660 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 880 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
Verwarmd, AJ581886B, Hoekig
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | AJ581886B |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
Planarsonde, Ovaal, O.E. EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 0258006193 |
| Kabellengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | O.E. EQUIVALENT |
Verwarmd, Ovaal
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 0258005191 |
| Kabellengte [mm] | 860 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46455518 |
| Kabellengte [mm] | 1080 |
| Aantal contacten | 4 |
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 55236778 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
030906265BH, Zr insulated gnd, Verwarmd
| Voor OE nummer | 030906265BH |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Kwaliteit | Zr insulated gnd |
| Aantal contacten | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 7751308 |
| Kabellengte [mm] | 760 |
| Aantal contacten | 4 |
Regelsonde, Ovaal
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 46481458 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |