×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daihatsu Materia Lambda-sonde
Lambda-sonde Meat Doria 81671
Verwarmd
81671
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946597212000 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 64,51
€ 64,51
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81700
MHK500910, High R Denso type Zr, Planarsonde
81700
| Voor OE nummer | MHK500910 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | High R Denso type Zr |
| Lambdasonde | Planarsonde |
€ 53,75
€ 53,75
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81700E
1821350G01, OE EQUIVALENT, Planarsonde
81700E
| Voor OE nummer | 1821350G01 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Aantal contacten | 4 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
€ 66,13
€ 66,13
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81701
Verwarmd
81701
| Voor OE nummer | 3921024660 |
| Aantal contacten | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
€ 50,17
€ 50,17
Tijdelijk uitverkocht
€ 275,29
€ 118,37
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 123,50
€ 62,99
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 294
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 498 235
498 294
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 235 |
€ 105,75
€ 105,75
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Engitech ENT600067
Planarsonde
ENT600067
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 119,56
€ 49,02
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Autlog AS2201
Planarsonde, D-vorm
AS2201
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 1400 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 100,73
€ 40,29
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 107608
M18 x 1,5, Verwarmd
107608
| Gewicht [kg] | 0,097 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 96,24
€ 96,24
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893119
M 18x1,5
0893119
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 180,35
€ 180,35
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893597
0893597
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 287,94
€ 287,94
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-1032
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
EOS-1032
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 180 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 127,96
€ 81,89
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-1033
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-1033
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 260 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 77,67
€ 50,48
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-1511
Vingersonde, Onverwarmd, M18x1.5mm
EOS-1511
| Lambdasonde | Vingersonde, Onverwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 99,69
€ 63,80
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
€ 144,89
€ 144,89
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken