Honda Civic Koplamp
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, voor voertuigen zonder lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Artikelnummer paar | 2523944 |
- -23%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, voor voertuigen zonder lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Artikelnummer paar | 2523943 |
- -23%
Rechts, Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Lichtfunctie | Met zijlicht |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Sectie | Buitenste deel |
| Pasvorm | Universeel |
| Fabrikant | Valeo |
- -23%
Rechts, Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | SAE gecontroleerd |
| Lichtfunctie | Zonder zijlicht |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Let op technische data | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Sectie | Buitenste deel |
| Pasvorm | Universeel |
| Fabrikant | Valeo |
- -23%
Rechts, HB3, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | HB3 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Rechts, H7/H7, ECE-getest, Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Links, H7/H7, ECE-getest, Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, W5W, H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Zonder gloeilampen |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 711307022343 |
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, W5W, H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Zonder gloeilampen |
| Frame kleur | Chroom |
| Artikelnummer paar | 711307022342 |
O.E. (Original), 3 / 5, Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aantal portieren | 3 / 5 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4, W5W, PY21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 711307022347 |
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4, W5W, PY21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (automatisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 711307022346 |
- -26%
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, W5W
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, PY21W, H7/H1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 711307022597 |
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 711307022596 |
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aantal portieren | 5 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 712754058851 |
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aantal portieren | 5 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 712754058850 |
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aantal portieren | 5 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 712754058853 |
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aantal portieren | 5 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 712754058852 |
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aantal portieren | 5 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 712754059293 |
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aantal portieren | 5 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 712754059292 |
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aantal portieren | 5 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 712754059337 |
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aantal portieren | 5 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 712754059336 |
- -22%
- -22%
Rechts, Links, H4, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -72%
Rechts, Links, H4, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder besturingssysteem, Zonder lamphouder |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -22%
Rechts, Links, H4, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -20%
Links, H4/H1, Zonder gloeilamp, Zonder besturingssysteem
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4/H1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder besturingssysteem, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 217-1102R-LD |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s, P43t |
- -62%
Rechts, voor voertuigen met lichthoogteregeling, Zonder gloeilamp, 217-1102L-LD
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 217-1102L-LD |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -62%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 217-1105L-LD |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -62%
Rechts, H4, Zonder gloeilamp, Zonder besturingssysteem
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder besturingssysteem, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 217-1106L-LD-2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -62%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 217-1111R-LD-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -65%