Ford Koplamp
- B-Max
- C-Max
- Capri
- Consul
- Corsair
-
Toon minder Toon meer
- Corsair Estate
- Cortina
- Cortina Estate
- Cougar
- Courier
- Econovan
- Ecosport
- Edge
- Escort
- Fiesta
- Focus
- Fusion
- GT
- Galaxy
- Granada
- KA+
- Ka
- Kuga
- Maverick
- Mondeo
- Orion
- P100
- Puma
- Ranger
- S-Max
- Scorpio
- Sierra
- Taunus
- Taunus 12M
- Taunus 15M
- Taunus 17M
- Taunus 20M
- Taunus 20M Xl
- Taunus 26M Xl
- Tourneo
- Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect Mpv
- Transit
- Zephyr
- Zodiac
Links, H7, H15, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, H15 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
| Frame kleur | Zwart |
- -70%
Rechts, H15, H7, Met daglicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H15, H7 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met bochtcorrectielicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -70%
Rechts, H11, D5S, Xenon
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H11, D5S |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
| Optische indruk | Zwart |
| Artikelnummer paar | 1457185 |
| Voor facelift |
- -70%
Links, H7/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Versie | Depo / TYC |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Certified Quality, Links, H7/H1, ECE-getest
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
Certified Quality, rechts, H21W, H7/H7
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H21W, H7/H7, W5W |
| Controleteken | E1 2502 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, FF |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met dimlicht, Met groot licht, Met navigatielicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen, Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Hella |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H7, H15
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, H15 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
Certified Quality, Links, H7, H15
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, H15 |
| Voor OE nummer | 1785351 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
Certified Quality, rechts, H15, H7/H1
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H15, H7/H1, D3S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
- -70%
Certified Quality, Links, H15, H7/H1
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H15, H7/H1, D3S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
- -70%
Certified Quality, rechts, H1, D3S (gasontladingslamp)
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H1, D3S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Bi-Xenon |
Rechts, H4, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Links, H4, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Links, LED, H1, H18
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED, H1, H18 |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Behuizingskleur | Chroom |
- -70%
Links, LED, H1, D5S
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | LED, H1, D5S |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Behuizingskleur | Chroom |
Certified Quality, rechts, H1/H7, ECE-getest
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H1/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Bosch |
Rechts, H7/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Versie | Depo / TYC |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Certified Quality, rechts, W5W, H15
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, H15, H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met zijlicht, Met bochtcorrectielicht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, W5W, H7
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, H7 |
| Lichten-bouwtype | LED, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met zijlicht, Met bochtcorrectielicht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Chroom |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, W5W, H7
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, H7 |
| Lichten-bouwtype | LED, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Met zijlicht, Met bochtcorrectielicht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Chroom |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, W5W, H15, H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, H15, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Links, W5W, H15, H7
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, H15, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Rechts, H1/H7, ECE-getest, Met daglicht (LED)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H1/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 1530983 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Nettogewicht [g] | 2614 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Voor OE nummer | 1684410 |
| Artikelnummer paar | 13.77003 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer
| Nettogewicht [g] | 2524 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Voor OE nummer | 1684408 |
| Artikelnummer paar | 13.77002 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
H4, 2 jaar garantie, Links, PY21W
| 0451 | H4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 2526 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, W5W |
| Artikelnummer paar | 13.77007 |
- -58%
H4, 2 jaar garantie, rechts, PY21W
| 0451 | H4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 2507 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W5W |
| Artikelnummer paar | 13.77006 |
- -56%
H4, 2 jaar garantie, Links, W5W
| 0451 | H4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 2218 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, P21/5W |
| Artikelnummer paar | 13.77009 |
- -60%
H4, 2 jaar garantie, rechts, W5W
| 0451 | H4 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 2218 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, P21/5W |
| Artikelnummer paar | 13.77008 |
- -60%
Links, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2158 |
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 4696800 |
| Artikelnummer paar | 13.77013 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Rechts, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2245 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Voor OE nummer | 4696771 |
| Artikelnummer paar | 13.77012 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Links, H7, W5W, H15
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, W5W, H15, P21W |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Versie | TIPO K |
| Artikelnummer paar | 2744962 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -35%