×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Tourneo Koplamp
Koplamp Abakus 431-11B3LMLDEM2
Links, W5W, PY21W, H15
431-11B3LMLDEM2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, PY21W, H15, H7 |
| Kleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 431-11B3RMLDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PGJ23t-1, PX26d |
€ 773,95
€ 278,63
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 431-11C4LMLDEM2
Links, W5W, PWY24W, H15
431-11C4LMLDEM2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, PWY24W, H15, H7 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 431-11C4RMLDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1, PX26d |
€ 157,84
€ 137,32
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 431-11C4LMLEN1C
Links, W5W, PWY24W, H15
431-11C4LMLEN1C
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, PWY24W, H15, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2018 |
| Artikelnummer paar | 431-11C4RMLEN1C |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1, PX26d |
€ 853,97
€ 170,79
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 431-11C4RMLDEM2
Rechts, W5W, PWY24W, H15
431-11C4RMLDEM2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, PWY24W, H15, H7 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 431-11C4LMLDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1, PX26d |
€ 157,84
€ 137,32
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 431-11C4RMLEN1C
Rechts, W5W, PWY24W, H15
431-11C4RMLEN1C
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, PWY24W, H15, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2018 |
| Artikelnummer paar | 431-11C4LMLEN1C |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PGJ23t-1, PX26d |
€ 776,11
€ 201,79
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 309073
Certified Quality, Links, PY21W, H4
309073
| Hoogte [cm] | 32,42 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 47,88 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 251,49
€ 251,49
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 309074
Certified Quality, rechts, PY21W, H4
309074
| Hoogte [cm] | 32,42 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 47,87 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 251,49
€ 251,49
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 390305
Certified Quality, Links, H7, W5W
390305
| Hoogte [cm] | 31,21 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 80,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, W5W, PWY24W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 342,83
€ 342,83
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 390306
Certified Quality, rechts, H7, W5W
390306
| Hoogte [cm] | 31,21 |
| Breedte [cm] | 31,21 |
| Lengte [cm] | 80,30 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, W5W, PWY24W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 342,83
€ 342,83
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Diederichs 1456982
Rechts, H15, H7, Met daglicht
1456982
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H15, H7 |
| Lichtfunctie | Met daglicht, Met bochtcorrectielicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Versie | Depo / TYC |
| Behuizingskleur | Chroom |
€ 795,95
€ 238,78
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp BSG BSG 30-800-022
Rechts, H15, H7, ECE-getest
BSG 30-800-022
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H15, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Componentennummer | BSG 30-800-022 |
| Optische indruk | Chroom |
€ 105,39
€ 105,39
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp BSG BSG 30-800-025
OE Ford, Links, H15, H7
BSG 30-800-025
| Kwaliteit | OE Ford |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H15, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Componentennummer | BSG 30-800-025 |
| Optische indruk | Chroom/zwart |
€ 104,27
€ 104,27
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 391104
TIPO A, Certified Quality, Links, H7
391104
| Hoogte [cm] | 37,58 |
| Breedte [cm] | 35,46 |
| Lengte [cm] | 78,18 |
| Kwaliteit | TIPO A, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, LED, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 671,83
€ 671,83
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 391105
TIPO A, Certified Quality, rechts, H7
391105
| Hoogte [cm] | 37,58 |
| Breedte [cm] | 35,46 |
| Lengte [cm] | 78,18 |
| Kwaliteit | TIPO A, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, LED, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 671,83
€ 671,83
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 391187
Certified Quality, Links, H7, PWY24W
391187
| Hoogte [cm] | 32,73 |
| Breedte [cm] | 35,46 |
| Lengte [cm] | 87,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PWY24W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 483,02
€ 483,02
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 391188
Certified Quality, rechts, H7, PWY24W
391188
| Hoogte [cm] | 32,73 |
| Breedte [cm] | 35,46 |
| Lengte [cm] | 87,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PWY24W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 483,02
€ 483,02
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp BSG BSG 30-800-024
OE Ford, rechts, H15, H7
BSG 30-800-024
| Kwaliteit | OE Ford |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H15, H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Componentennummer | BSG 30-800-024 |
| Optische indruk | Chroom/zwart |
€ 105,39
€ 105,39
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken