×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Ford Mondeo Koplamp
Koplamp Van Wezel 1882986
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, D1S/H1, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
1882986
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D1S/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stuurelement voor Xenon, Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 1882985 |
€ 1.759,17
€ 527,75
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 371284
T. VISTE, Certified Quality, rechts, PY21W
371284
| Hoogte [cm] | 25,151 |
| Breedte [cm] | 34,545 |
| Lengte [cm] | 76,97 |
| Kwaliteit | T. VISTE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, D1S (gasontladingslamp), H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 1.376,34
€ 1.376,34
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 391081
T. VISTE, Certified Quality, Links, PY21W
391081
| Hoogte [cm] | 25,15 |
| Breedte [cm] | 34,55 |
| Lengte [cm] | 76,97 |
| Kwaliteit | T. VISTE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, D1S (gasontladingslamp), H1/H1, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 908,94
€ 908,94
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 391082
T. VISTE, Certified Quality, rechts, PY21W
391082
| Hoogte [cm] | 25,15 |
| Breedte [cm] | 34,55 |
| Lengte [cm] | 76,97 |
| Kwaliteit | T. VISTE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, D1S (gasontladingslamp), H1/H1, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 908,94
€ 908,94
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 391283
T. VISTE, Certified Quality, Links, PY21W
391283
| Hoogte [cm] | 25,151 |
| Breedte [cm] | 34,545 |
| Lengte [cm] | 76,97 |
| Kwaliteit | T. VISTE, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, D1S (gasontladingslamp), H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 1.376,34
€ 1.376,34
Tijdelijk uitverkocht