Ford Focus Koplamp
Certified Quality, rechts, H7, PY21W
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 31,52 |
| Lengte [cm] | 74,55 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H15 |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H7, PY21W
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 31,52 |
| Lengte [cm] | 74,55 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H7, PY21W
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 31,52 |
| Lengte [cm] | 74,55 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H15 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H7, PY21W
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 31,52 |
| Lengte [cm] | 74,55 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, LED, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H7, PY21W
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 31,52 |
| Lengte [cm] | 74,55 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, LED, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H7, PY21W
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 31,52 |
| Lengte [cm] | 74,55 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, LED, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H7, PY21W
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 31,52 |
| Lengte [cm] | 74,55 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, LED, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. VAR, Certified Quality, Links, H7
| Hoogte [cm] | 29,39 |
| Breedte [cm] | 30,91 |
| Lengte [cm] | 73,93 |
| Kwaliteit | T. VAR, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H1 |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -9%
T. VAR, Certified Quality, Links, H7
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 31,52 |
| Lengte [cm] | 74,55 |
| Kwaliteit | T. VAR, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. VAR, Certified Quality, rechts, H7
| Hoogte [cm] | 30,00 |
| Breedte [cm] | 31,52 |
| Lengte [cm] | 74,55 |
| Kwaliteit | T. VAR, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. VAR, Certified Quality, Links, H7
| Hoogte [cm] | 28,79 |
| Breedte [cm] | 30,91 |
| Lengte [cm] | 74,24 |
| Kwaliteit | T. VAR, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, LED, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. VAR, Certified Quality, rechts, H7
| Hoogte [cm] | 28,79 |
| Breedte [cm] | 30,91 |
| Lengte [cm] | 74,24 |
| Kwaliteit | T. VAR, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, LED, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. VAR, Certified Quality, Links, H7
| Hoogte [cm] | 28,79 |
| Breedte [cm] | 30,91 |
| Lengte [cm] | 74,24 |
| Kwaliteit | T. VAR, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, LED, H1 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
T. VAR, Certified Quality, rechts, H7
| Hoogte [cm] | 28,79 |
| Breedte [cm] | 30,91 |
| Lengte [cm] | 74,24 |
| Kwaliteit | T. VAR, Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, LED, H1 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts voor
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Artikelnummer paar | 65451197 |
- -65%
Links voor
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | 65451196 |
- -65%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, LED, H1/H7
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, H1/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 3646271 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Fabrikant | Depo |
- -40%
Certified Quality, Links, PY21W, D1S (gasontladingslamp)
| Hoogte [cm] | 27,27 |
| Breedte [cm] | 29,39 |
| Lengte [cm] | 67,58 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, D1S (gasontladingslamp), W5W, H1 |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, PY21W, D1S (gasontladingslamp)
| Hoogte [cm] | 27,27 |
| Breedte [cm] | 29,39 |
| Lengte [cm] | 67,58 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, D1S (gasontladingslamp), W5W, H1 |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, PY21W, D1S (gasontladingslamp)
| Hoogte [cm] | 27,27 |
| Breedte [cm] | 29,39 |
| Lengte [cm] | 67,58 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, D1S (gasontladingslamp), W5W, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, PY21W, D1S (gasontladingslamp)
| Hoogte [cm] | 27,27 |
| Breedte [cm] | 29,39 |
| Lengte [cm] | 67,58 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, D1S (gasontladingslamp), W5W, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H7, PY21W
| Hoogte [cm] | 24,24 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 75,45 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H1 |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H7, PY21W
| Hoogte [cm] | 24,24 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 75,45 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H1 |
| Kleur | Chroom |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H7, PY21W
| Hoogte [cm] | 24,24 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 75,45 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H7, PY21W
| Hoogte [cm] | 24,24 |
| Breedte [cm] | 30,30 |
| Lengte [cm] | 75,45 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7, PY21W, W5W, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, Links, H7/H1, W5W
| Hoogte [cm] | 28,18 |
| Breedte [cm] | 32,73 |
| Lengte [cm] | 62,42 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, W5W, P21W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, H7/H1, W5W
| Hoogte [cm] | 28,18 |
| Breedte [cm] | 32,73 |
| Lengte [cm] | 62,42 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1, W5W, P21W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Rechts, H7/H1, ECE-getest, Met bochtcorrectielicht
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met bochtcorrectielicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Versie | Depo / TYC |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -70%
DUBBELE KOPLAMP VOOR R. -22 H7+H1 Frame: Zwart +Elektrische Regeling, Met Motor
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1/H7 |
| Lichtfunctie | Met daglicht (LED) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED-regeleenheid voor dag-/positielicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 1949963 |
| Niet voor facelift |
- -70%