Fiat Koplamp
- 1100-1900
- 124
- 125
- 126
- 127
-
Toon minder Toon meer
- 127 Panorama
- 128
- 130
- 131
- 132
- 1400
- 147
- 147 Panorama
- 1500
- 1500-2300
- 1900
- 238/241/242
- 500
- 500 B Giardiniera
- 500 C Giardiniera
- 500X
- 600
- 850
- 850/900
- Albea
- Argenta
- Balilla 508 S
- Balilla 508 Saloon
- Balilla 508 Spider
- Balilla 508 Tourer
- Barchetta
- Brava
- Bravo
- Campagnola
- Cinquecento
- Coupe
- Croma
- Dino
- Doblo
- Doblo Mpv
- Ducato
- Duna
- Elba
- Fiorino
- Fiorino Mpv
- Freemont
- Fullback
- Grande Punto
- Idea
- Jagst
- Linea
- Marea
- Multipla
- Palio
- Panda
- Penny
- Premio
- Punto
- Qubo
- Regata
- Ritmo
- Scudo
- Sedici
- Seicento
- Spider
- Stilo
- Strada
- Talento
- Tempra
- Tipo
- Tipo/Aegea
- Ulysse
- Uno
- X
Rechts, H7/H7, ECE-getest, Met knipperlamp
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Componentennummer | BSG 25-800-019 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Links, H7/H7, ECE-getest, Met knipperlamp
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Componentennummer | BSG 25-800-020 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Links, H7/H1, ECE-getest, Met regelmotor voor LWR
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Componentennummer | BSG 25-800-022 |
O,E, (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W
| Kwaliteit | O,E, (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7/H1 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp, Zonder mistlamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 712474701129 |
Met schroeven, Links
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Inbouwplaats | Links |
- -68%
Met schroeven, rechts
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -68%
Met schroeven, Links
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Inbouwplaats | Links |
- -84%
Met schroeven, rechts
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -84%
Naafbehuizing, groen
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Aantal belegde polen | 4 |
| Connectorhuisuitvoering | Naafbehuizing |
| Stekkerkleur | Groen |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Voor OE nummer | 51786772, 51786771 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor fabrikant | Fiat |
| Aantal contacten | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding, Met busbehuizing |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,75 |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 1 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
- -67%
Naafbehuizing, Aan beide zijden, Peugeot, Fiat
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Aantal belegde polen | 8 |
| Connectorhuisuitvoering | Naafbehuizing |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor fabrikant | Peugeot, Fiat, Citroen |
| Aantal contacten | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding, Met busbehuizing |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,75 |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 1 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
- -67%
Vertint, Naafbehuizing, Alfa Romeo, Lancia
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Contactoppervlakte | Vertint |
| Connectorhuisuitvoering | Naafbehuizing |
| Kabellengte [mm] | 175 |
| Voor fabrikant | Alfa Romeo, Lancia, Peugeot, Citroen, Fiat |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding, Met busbehuizing |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,5 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
- -60%
Links, W5W, H4, voor voertuigen zonder lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Artikelnummer paar | 80658175 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -62%
Rechts, W5W, H4, voor voertuigen zonder lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Artikelnummer paar | 80658174 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -68%
Links, W5W, H4, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 80658959 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -66%
Rechts, W5W, H4, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 80658958 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -66%
Links, PY21W, W5W, H7/H1
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 80658967 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -66%
Rechts, PY21W, W5W, H7/H1
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 80658966 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -66%
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 711314521110 |
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, R2 (Bilux)
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Artikelnummer paar | 711321501110 |
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Artikelnummer paar | 711321521110 |
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, R2 (Bilux)
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Artikelnummer paar | 711321401110 |
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Artikelnummer paar | 711321421110 |
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 711324721110 |
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Artikelnummer paar | 711343711110 |
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Artikelnummer paar | 711343611110 |
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aantal portieren | 3 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Zonder groot licht, Met dimlicht, Met knipperlamp, Zonder mistlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 712000815302 |
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Aantal portieren | 3 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Zonder groot licht, Met dimlicht, Met knipperlamp, Zonder mistlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Artikelnummer paar | 712000815301 |
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 712030540009 |
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 712033030009 |
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, D1S (gasontladingslamp)
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D1S (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Lichtfunctie | Met groot licht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen, Met regelelement voor Xenon |
| Artikelnummer paar | 712046690112 |
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, R2 (Bilux)
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 712071010009 |
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, R2 (Bilux)
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Artikelnummer paar | 712071000009 |