×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Scudo Koplamp
Koplamp Abakus 661-1138L-LD-EM
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H4
661-1138L-LD-EM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met zijlicht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor, Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 1996 |
| Modeljaar tot | 2003 |
| Artikelnummer paar | 661-1138R-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 232,10
€ 92,84
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 661-1138R-LD-EM
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, H4
661-1138R-LD-EM
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met zijlicht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor, Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 1996 |
| Modeljaar tot | 2003 |
| Artikelnummer paar | 661-1138L-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 278,48
€ 108,61
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 208055
Certified Quality, Links, H4, W5W
208055
| Hoogte [cm] | 27,58 |
| Breedte [cm] | 27,27 |
| Lengte [cm] | 41,21 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 149,97
€ 149,97
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 208056
Certified Quality, rechts, H4, W5W
208056
| Hoogte [cm] | 27,58 |
| Breedte [cm] | 27,27 |
| Lengte [cm] | 41,21 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 149,97
€ 149,97
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 308038
Certified Quality, rechts, PY21W, H4
308038
| Hoogte [cm] | 31,21 |
| Breedte [cm] | 31,52 |
| Lengte [cm] | 67,27 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 319,92
€ 319,92
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Magneti Marelli 711451043784
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, Halogeen
711451043784
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 711451043790 |
€ 543,65
€ 402,30
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Magneti Marelli 711451043790
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, Halogeen
711451043790
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen |
| Artikelnummer paar | 711451043784 |
€ 543,65
€ 402,30
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Magneti Marelli 711451043797
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, LED
711451043797
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Artikelnummer paar | 711451043798 |
€ 898,67
€ 584,14
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Magneti Marelli 711451043798
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED
711451043798
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lichtfunctie | Met dimlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Artikelnummer paar | 711451043797 |
€ 898,67
€ 584,14
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken