Fiat Ducato Koplamp
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, LED
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, LED, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 2068265 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Fabrikant | TYC |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 2068282 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Fabrikant | TYC |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 2068281 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Fabrikant | TYC |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H7, H1
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 550-1130R-LD-EM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, P14.5s |
- -63%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H1/H7, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Zonder elektro motor |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H1/H7, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Zonder elektro motor |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, LED, H7/H7
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | LED, H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem, Met LED, Met elektromotor |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7, H1
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 550-1130L-LD-EM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PX26d, P14.5s |
- -65%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Modeljaar vanaf | 2006 |
| Modeljaar tot | 2010 |
| Artikelnummer paar | 552-1124L-LD-EM |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s, BAU15s, PX26d |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Artikelnummer paar | 6871251 |
| Fabrikant | Depo |
- -38%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H1/H7, Halogeen
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H1/H7, Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 2067276 |
| Fabrikant | Depo |
- -38%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 3,83 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 089290 |
Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 3,78 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 089291 |
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 5,62 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 088978 |
- -21%
Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 5,25 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
- -21%
Links, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 5,05 |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 089371 |
- -6%
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer
| Gewicht [kg] | 5,06 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Artikelnummer paar | 089370 |
- -6%
Naafbehuizing, Aan beide zijden, Peugeot, Fiat
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Aantal belegde polen | 8 |
| Connectorhuisuitvoering | Naafbehuizing |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor fabrikant | Peugeot, Fiat, Citroen |
| Aantal contacten | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding, Met busbehuizing |
| Kabel dwarsdoorsnede van [mm²] | 0,75 |
| Kabel dwarsdoorsnede tot [mm²] | 1 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
- -67%
Vertint, Naafbehuizing, Alfa Romeo, Lancia
| Temperatuurbereik tot [°C] | +140 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Contactoppervlakte | Vertint |
| Connectorhuisuitvoering | Naafbehuizing |
| Kabellengte [mm] | 175 |
| Voor fabrikant | Alfa Romeo, Lancia, Peugeot, Citroen, Fiat |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 14 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met leiding, Met busbehuizing |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 0,5 |
| Materiaal leidingisolatie | Silicoon |
- -60%
Links, W5W, H4, voor voertuigen zonder lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Artikelnummer paar | 80658175 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -62%
Rechts, W5W, H4, voor voertuigen zonder lichthoogteregeling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling |
| Artikelnummer paar | 80658174 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -68%
Links, W5W, H4, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 80658959 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -66%
Rechts, W5W, H4, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, H4 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 80658958 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -66%
Links, PY21W, W5W, H7/H1
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 80658967 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -66%
Rechts, PY21W, W5W, H7/H1
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7/H1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 80658966 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -66%
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, R2 (Bilux)
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Artikelnummer paar | 711321501110 |
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Artikelnummer paar | 711321521110 |
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, R2 (Bilux)
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | R2 (Bilux) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Artikelnummer paar | 711321401110 |
O.E. (Original), Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Artikelnummer paar | 711321421110 |
O.E. (Original), rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Artikelnummer paar | 711343711110 |