×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Croma Koplamp
Koplamp Abakus 661-1126R-LD-E
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H4, Halogeen
661-1126R-LD-E
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met zijlicht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder lichthoogteregeling, voor voertuigen met lichthoogteregeling |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 661-1126L-LD-E |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
€ 88,21
€ 100,56
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Abakus 661-1153LMLDEM2
Links, voor rechtsrijdend verkeer, PY24W, H1/H1
661-1153LMLDEM2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY24W, H1/H1, W5W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 661-1153RMLDEM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Geel |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
€ 246,96
€ 271,66
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 208015
Certified Quality, Links, H4, W5W
208015
| Hoogte [cm] | 23,94 |
| Breedte [cm] | 20,60 |
| Lengte [cm] | 39,39 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H4, W5W |
| Uitvoering | Voor voert. zonder lichthoogteregeling (mechanisch) |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 294,90
€ 294,90
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 308025
Certified Quality, Links, H7/H1, PY21W
308025
| Hoogte [cm] | 27,58 |
| Breedte [cm] | 29,70 |
| Lengte [cm] | 66,97 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1, PY21W, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 312,25
€ 312,25
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 390335
Certified Quality, Links, H1/H1, W5W
390335
| Hoogte [cm] | 26,06 |
| Breedte [cm] | 34,55 |
| Lengte [cm] | 69,09 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H1/H1, W5W, PY24W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 330,97
€ 330,97
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 390336
Certified Quality, rechts, H1/H1, W5W
390336
| Hoogte [cm] | 26,06 |
| Breedte [cm] | 34,55 |
| Lengte [cm] | 69,09 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H1/H1, W5W, PY24W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 330,97
€ 330,97
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken