Audi A3 Koelvloeistofflens
Kunststof, Zonder pakking, 06J121121, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 70 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 06J121121 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -65%
Kunststof, 1K0122291J, Zonder thermostaat
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 28 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 1K0122291J |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -87%
Kunststof, 045121121A
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 045121121A |
- -67%
Kunststof, 04L121131AA
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 45 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 04L121131AA |
- -71%
Kunststof, Met pakkingen, 03L121132AA, Cilinderkop
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,9 |
| Gewicht [g] | 112 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 03L121132AA |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
- -73%
Kunststof, 7M0122291
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 32 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 7M0122291 |
- -67%
Kunststof, Zonder pakking, 1K0122291AD
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 70 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1K0122291AD |
- -82%
Kunststof, Met pakkingen, 03L121132Q
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,9 |
| Gewicht [g] | 158 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 03L121132Q |
- -63%
Kunststof, Zonder pakking, 1K0122291BE
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 47 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1K0122291BE |
- -79%
Kunststof, Zonder pakking, 03C121121D
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 59 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 03C121121D |
- -40%
Kunststof, Zonder pakking, 1K0122291A, Bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 71 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1K0122291A |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
- -82%
Kunststof, Zonder pakking, 06A121132R
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,9 |
| Gewicht [g] | 118 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 06A121132R |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -64%
Kunststof, Zonder pakking, 3B0122291C, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 41 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 3B0122291C |
| Kleur | Zwart |
- -61%
Kunststof, Zonder pakking, 1J0122291F, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 60 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1J0122291F |
| Kleur | Zwart |
- -72%
Kunststof, Zonder pakking, 6Q0122291F, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 85 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 6Q0122291F |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
- -75%
Kunststof, Met pakking, Met pakkingen
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 73 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 38121121 |
| Kleur | Grijs |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -61%
Kunststof, Met pakking, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 64 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -63%
Met pakking, 06K121132H, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 35 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 06K121132H |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -48%
Zonder pakking, N90692901, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 48 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | N90692901 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -63%
Met pakking, 5Q0122291AC, Voor, Links
| Gewicht [g] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 5Q0122291AC |
| Inbouwplaats | Voor, Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -63%
Met pakking, Voor, Onder, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 98 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Voor, Onder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -42%
Kunststof, Zonder pakking, Voor, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 74 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Inbouwplaats | Voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -78%
Kunststof, Zonder pakking, 1J0121087, zwart
| Gewicht [g] | 50 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1J0121087 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -66%
Kunststof, Met pakking, 6A121133D, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 127 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 6A121133D |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -72%
Met pakking, 06A121133C, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 103 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 06A121133C |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -76%
Kunststof, Met pakking, 06A121133J, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 110 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 06A121133J |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -66%
Met pakking, 1J0121087B, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 48 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 1J0121087B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -84%
Met pakking, 1J0121087A, zwart, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 58 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 1J0121087A |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -84%
Kunststof, Zonder pakking, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 55 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -79%
Met pakking, 1J0122291B, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 36 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 1J0122291B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -67%
Zonder pakking, 1J0121100, Onder, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1J0121100 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -68%
Zonder pakking, 03L121121A, Links, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 03L121121A |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -64%