Volkswagen Passat Koelvloeistof
06B 121 071, Van motorkoeler naar waterslang
| Gewicht [kg] | 0,561 |
| Voor OE nummer | 06B 121 071 |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterslang |
06B 121 071 L, Van motorkoeler naar waterslang
| Voor OE nummer | 06B 121 071 L |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterslang |
G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL 774 G, MB 325.6 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -35%
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -41%
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -52%
- -35%
074121065AE, Kunststof, Van koelwaterregelunit naar oliekoeler
| Voor OE nummer | 074121065AE |
| Materiaal | Kunststof |
| Koelleiding | Van koelwaterregelunit naar oliekoeler |
- -64%
- -64%
- -63%
Kunststof, Met pakking
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -63%
Van expansiereservoir naar waterpomp, Van thermostaat naar waterpomp
- -63%
Waterpomp, Kunststof
| Inbouwplaats | Waterpomp |
| Materiaal | Kunststof |
- -64%
Kunststof
| Lengte [mm] | 385 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
- -61%
- -60%
Kunststof, Van expansiereservoir naar waterpomp
| Materiaal | Kunststof |
| Koelleiding | Van expansiereservoir naar waterpomp |
Rubber, voor voertuigen zonder airco
| Materiaal | Rubber |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
- -25%
Motorruimte, Metaal
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Materiaal | Metaal |
Stalen buis, Van motor naar verwarmingskoeler
| Materiaal | Stalen buis |
| Koelleiding | Van motor naar verwarmingskoeler |
Kunststof, Van koelwaterregelunit naar oliekoeler en verwarmingskoeler
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Materiaal | Kunststof |
| Koelleiding | Van koelwaterregelunit naar oliekoeler en verwarmingskoeler |
- -13%
Motorblok, Kunststof, Motor naar verwarmingskoeler
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Inbouwplaats | Motorblok |
| Materiaal | Kunststof |
| Koelleiding | Motor naar verwarmingskoeler |
V99-1005, Fles, paars, TL 774 D
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
| Breedte [mm] | 125,0 |
| Lengte [mm] | 70 |
| Hoogte [mm] | 260 |
| Bundeltype | Fles |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Concentraat | |
| Kleur | Paars |
| Fabrieksadvies voor olie | TL 774 D, 325.3, TL 774 F, 6277M, WSS M97B44 D |
| Chemische eigenschappen | Zonder boraat, Nitraat vrij, Met silicaat, Zonder fosfaat, Zonder amine |