Seat Koelvloeistof
Vooras, Metaal, Met pijpsteunen
| Binnendiameter 4 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 14 |
| Lengte 1 [mm] | 490 |
| Gewicht [g] | 701 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Metaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Uitlaat, Metaal
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Inbouwplaats | Uitlaat |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Materiaal | Metaal |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Uitlaatgasturbo, Stalen buis, met ringnippel
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Aantal bevestigingspunten | 1 |
| Materiaal van 2e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Uitlaatgasturbo |
| Lengte [mm] | 450 |
| Materiaal | Stalen buis |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ringnippel, Met houder |
| Naloop/terugloop | Retourleiding |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Onder, Langs, Motorblok
| Binnendiameter 3 [mm] | 15 |
| Lengte 1 [mm] | 390 |
| Gewicht [g] | 459 |
| Inbouwplaats | Vooras, Onder, Langs, Motorblok |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakkingen, Van expansiereservoir naar waterpomp, Van thermostaat naar waterpomp
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelleiding | Van expansiereservoir naar waterpomp, Van thermostaat naar waterpomp |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 550 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -32%
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -35%
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -37%
Achter, Motorblok, Metaal, Van motor naar waterpomp
| Inbouwplaats | Achter, Motorblok |
| Materiaal | Metaal |
| Koelleiding | Van motor naar waterpomp |
- -59%
Vooras, Motor, Kunststof, Met pijpsteunen
| Lengte 1 [mm] | 350 |
| Gewicht [g] | 123 |
| Inbouwplaats | Vooras, Motor |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
- -52%
Uitlaatgasturbo, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Stalen buis, Met houder
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Inbouwplaats | Uitlaatgasturbo |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Stalen buis |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder, met ringnippel |
| Naloop/terugloop | Retourleiding |
| Koelleiding | Turbolader naar pijp |
- -65%
- -28%
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 380 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 235 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
Zwart, Metaal
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 500 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
Zwart, Metaal
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 810 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 6 |
Zwart, Metaal
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 530 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 555 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13,5 |
Zwart, Metaal
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 610 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17,5 |
Blauw, Zonder boraat, Silicaten vrij, Zonder amine
| Gewicht [kg] | 5,24 |
| Kleur | Blauw |
| Chemische eigenschappen | Zonder boraat, Silicaten vrij, Zonder amine, Zonder fosfaat, Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 140 |
Geel, Zonder boraat, Silicaten vrij, Zonder amine
| Gewicht [kg] | 5,3 |
| Kleur | Geel |
| Chemische eigenschappen | Zonder boraat, Silicaten vrij, Zonder amine, Zonder fosfaat, Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Vrijgave van de fabrikant | MTU MTL 5048, VW TL 774 D/F, MAN 324-SNF, DAIMLER DBL 7700.30, NF R 15601 type 1, SAE J1034 BS 6580-20, CUNA NC 956/16, ASTM D1384, ASTM D3306 |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 145 |