Seat Toledo Koelvloeistof
Vat, DTFR 29D120 (MB 326., MAN 324 Typ Si-OAT, Scania TB 1451
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | DTFR 29D120 (MB 326., MAN 324 Typ Si-OAT, Scania TB 1451, VW TL-774 G (G12++) |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, VW TL-774 J (G13)
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | VW TL-774 J (G13) |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vat, VW TL-774 J (G13)
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Specificatie | VW TL-774 J (G13) |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vat, VW TL-774 J (G13)
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | VW TL-774 J (G13) |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306 (I)
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774G, MB 325.5, MAN 324 Type Si-OAT, DTFR 29C120 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306 (I)
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774G, MB 325.5, MAN 324 Type Si-OAT, DTFR 29C120 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580:2010, ASTM D6210
| Specificatie | JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774F (G12+), MB 325.3, DTFR 29C110, MAN 324 Typ SNF, Deutz DQC CB-14, Ford WSS-M97B44-D, DAF Approved |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, met snelkoppelingen, voor aanvoer / terugloop, op warmtewisselaar
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met snelkoppelingen |
| Naloop/terugloop | Voor aanvoer / terugloop |
| Inbouwplaats | Op warmtewisselaar |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
PA (polyamide), Met afdichtring, Van motor naar waterpomp
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Koelleiding | Van motor naar waterpomp |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Metaal, Met afdichtring
| Materiaal | Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
FCR (fluorcarbonrubber)
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | FCR (fluorcarbonrubber) |
| Dikte [mm] | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof
| Gewicht [g] | 185 |
| Materiaal | Kunststof |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
038121065BG
| Gewicht [g] | 606 |
| Voor OE nummer | 038121065BG |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 37,5 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 6,2 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW TL 774 D, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Gelakt, Stalen buis, Met houder
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Materiaal | Stalen buis |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830, Chrysler MS-7170, Fiat 9.55523, Deutz DQC CA-14, G11 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 290 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
VW TL 774 D, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Rood |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Uitlaatgasturbo, Stalen buis, met ringnippel
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Aantal bevestigingspunten | 1 |
| Materiaal van 2e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Uitlaatgasturbo |
| Lengte [mm] | 450 |
| Materiaal | Stalen buis |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met ringnippel, Met houder |
| Naloop/terugloop | Retourleiding |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Onder, Langs, Motorblok
| Binnendiameter 3 [mm] | 15 |
| Lengte 1 [mm] | 390 |
| Gewicht [g] | 459 |
| Inbouwplaats | Vooras, Onder, Langs, Motorblok |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakkingen, Van expansiereservoir naar waterpomp, Van thermostaat naar waterpomp
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelleiding | Van expansiereservoir naar waterpomp, Van thermostaat naar waterpomp |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 550 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -32%
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -35%
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -37%
Achter, Motorblok, Metaal, Van motor naar waterpomp
| Inbouwplaats | Achter, Motorblok |
| Materiaal | Metaal |
| Koelleiding | Van motor naar waterpomp |