Seat Leon Koelvloeistof
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
ASTM D4656, Komatsu 07.892, ASTM D4985, Ford WSS-M
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | ASTM D4656, Komatsu 07.892, ASTM D4985, Ford WSS-M, JASO M325, SAE J1034, ASTM D3306, John Deere JDM H5, Volvo VCS, MTU MTL 5048, GM 6277M, VW TL-774 D (G12), AFNOR NFR 15-601, VW TL-774 F (G12+), BS 6580, Liebherr MD1-36-130, MAN 324 Typ SNF, DTFR 29D110 (MB 326., Renault Type D |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
T-vorm (T-stuk), N90760601, Kunststof
| Uitwendige aansluitdiameter [mm] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Vorm | T-vorm (T-stuk) |
| Voor OE nummer | N90760601 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
T-vorm (T-stuk), N90761001, Kunststof
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Vorm | T-vorm (T-stuk) |
| Voor OE nummer | N90761001 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
03G121065AA
| Gewicht [g] | 423 |
| Voor OE nummer | 03G121065AA |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 320 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451, MB 326.6, MB 326.5, MB 325.6, MB 325.5 |
| Specificatie | MAN 324 Si-OAT, Liebherr LH-01-COL3A, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14603, BMW 83 19 2 466 484, BMW 83 19 2 458 358 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Komatsu 07.892, DTFR 29D110 (MB 326., Ford WSS-M
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | Komatsu 07.892, DTFR 29D110 (MB 326., Ford WSS-M, AFNOR NFR 15-601, Liebherr MD1-36-130, ASTM D3306, ASTM D4985, Renault Type D, MTU MTL 5048, VW TL-774 D (G12), GM 6277M, JASO M325, Volvo VCS, BS 6580, VW TL-774 F (G12+), MAN 324 Typ SNF, John Deere JDM H5, SAE J1034, ASTM D4656 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Komatsu 07.892, Ford WSS-M, JASO M325
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | Komatsu 07.892, Ford WSS-M, JASO M325, MAN 324 Typ SNF, Volvo VCS, VW TL-774 F (G12+), Renault Type D, ASTM D3306, Liebherr MD1-36-130, ASTM D4985, BS 6580, John Deere JDM H5, VW TL-774 D (G12), MTU MTL 5048, GM 6277M, AFNOR NFR 15-601, SAE J1034, ASTM D4656, DTFR 29D110 (MB 326. |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 620 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 320 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 32,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32,5 |
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 377 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 30,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 550 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 385 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 490 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 47 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 530 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 350 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 620 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Metaal
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 840 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter1 [mm] | 6 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Metaal
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 390 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17,5 |
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 450 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 4,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 4,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.