Seat Leon Koelvloeistof
Uitlaatgasturbo, Aanvoerleiding, Turbolader naar pijp
| Inbouwplaats | Uitlaatgasturbo |
| Naloop/terugloop | Aanvoerleiding |
| Koelleiding | Turbolader naar pijp |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Kunststof, Met pakkingen, Pijpaansluiting naar waterpomp
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelleiding | Pijpaansluiting naar waterpomp |
Kunststof, Met pakkingen, Pijpaansluiting naar waterpomp
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelleiding | Pijpaansluiting naar waterpomp |
Kunststof, Met verbindingsstuk, Met pakking, Links boven
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Links boven, Motorkoeler |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Kunststof, Met pakkingen, Van oliekoeler naar waterpomp
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar waterpomp |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Motor, Kunststof
| Inbouwplaats | Motor |
| Materiaal | Kunststof |
5Q0121087H, Kunststof
| Voor OE nummer | 5Q0121087H |
| Materiaal | Kunststof |
5Q0121087L, Kunststof
| Voor OE nummer | 5Q0121087L |
| Materiaal | Kunststof |
1K0121087B, Kunststof
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 1K0121087B |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Metaal, Van motorkoeler naar expansievat
| Materiaal | Metaal |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar expansievat |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 4 |
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 4 |
Rechts, Metaal, Van expansievat naar motorkoeling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Materiaal | Metaal |
| Koelleiding | Van expansievat naar motorkoeling |
Metaal, Van uitlaatgaskoeler naar extra waterpomp
| Materiaal | Metaal |
| Koelleiding | Van uitlaatgaskoeler naar extra waterpomp |
Waterpomp, Metaal
| Inbouwplaats | Waterpomp |
| Materiaal | Metaal |
Metaal, Van verwarmingskoeler naar extra waterpomp
| Materiaal | Metaal |
| Koelleiding | Van verwarmingskoeler naar extra waterpomp |
Waterpomp, Metaal
| Inbouwplaats | Waterpomp |
| Materiaal | Metaal |
Metaal, Van expansievat naar motorkoeling
| Materiaal | Metaal |
| Koelleiding | Van expansievat naar motorkoeling |
Uitlaatgasturbo, Retourleiding
| Inbouwplaats | Uitlaatgasturbo |
| Naloop/terugloop | Retourleiding |
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Kleur | Lila |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Concentraat |
- -37%
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -35%
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -41%
V99-1005, Vat, paars, WSS M97B44 D
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
| Hoogte [mm] | 605 |
| Lengte [mm] | 380 |
| Breedte [mm] | 380,0 |
| Bundeltype | Vat |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Paars |
| Concentraat | |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS M97B44 D, 325.3, TL 774 F, TL 774 D, 6277M |
| Chemische eigenschappen | Zonder fosfaat, Met silicaat, Nitraat vrij, Zonder boraat, Zonder amine |
V99-1005, Jerrycan, paars, TL 774 D
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Concentraat | |
| Kleur | Paars |
| Fabrieksadvies voor olie | TL 774 D, WSS M97B44 D, 6277M, 325.3, TL 774 F |
| Chemische eigenschappen | Zonder amine, Met silicaat, Zonder boraat, Nitraat vrij, Zonder fosfaat |
V99-1005, Tank, paars, 6277M
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Bundeltype | Tank |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Concentraat | |
| Kleur | Paars |
| Fabrieksadvies voor olie | 6277M, TL 774 D, WSS M97B44 D, TL 774 F, 325.3 |
| Chemische eigenschappen | Zonder fosfaat, Met silicaat, Zonder boraat, Nitraat vrij, Zonder amine |
V99-1005, Vat, paars, TL 774 F
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Breedte [mm] | 580,0 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Vat |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| Kleur | Paars |
| Concentraat | |
| Fabrieksadvies voor olie | TL 774 F, 325.3, WSS M97B44 D, TL 774 D, 6277M |
| Chemische eigenschappen | Zonder fosfaat, Nitraat vrij, Zonder boraat, Met silicaat, Zonder amine |