Seat Cordoba Koelvloeistof
Roze, Zonder boraat, Silicaten vrij, Zonder amine
| Gewicht [kg] | 5,3 |
| Kleur | Roze |
| Chemische eigenschappen | Zonder boraat, Silicaten vrij, Zonder amine, Zonder fosfaat, Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Vrijgave van de fabrikant | MTU MTL 5048, VW TL 774 D/F, MAN 324-SNF, DAIMLER DBL 7700.30, NF R 15601 type 1, SAE J1034 BS 6580-20, CUNA NC 956/16, ASTM D1384, ASTM D3306 |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 145 |
Roze, Zonder boraat, Silicaten vrij, Zonder amine
| Gewicht [kg] | 1,12 |
| Kleur | Roze |
| Chemische eigenschappen | Zonder boraat, Silicaten vrij, Zonder amine, Zonder fosfaat, Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | MTU MTL 5048, VW TL 774 D/F, MAN 324-SNF, DAIMLER DBL 7700.30, NF R 15601 type 1, SAE J1034 BS 6580-20, CUNA NC 956/16, ASTM D1384, ASTM D3306 |
| Concentraat |
OENORM STD V5142, OENORM STD V5141, OENORM STD V5140, OENORM STD V5139
| Specificatie | OENORM STD V5142, OENORM STD V5141, OENORM STD V5140, OENORM STD V5139, JAP. STD JIS K2234, FRENCH STD NFR15-601, CN Std. GB 29743, BRIT. STD. BS 6580 |
| Fabrieksadvies voor koelvloeistof | VW TL-774 L/G 12 EVO, VW TL-774 G/G12++, VW TL-774 F/G 12+, VW TL-774 D=G 12, VW TL-774 D/G 12, VW TL-774 C=G 11, VW TL-774 C/G 11, VW G13 (VW TL 774 J), ROLLS-ROYCE MTL 5048, OPEL GME L1301, MWM 0199-99-2091/12, MTU MTL 5048, MB 325.5, MAN 324 type Si-OAT, MAN 324 typ NF, IVECO 18-1830, FORD ESD-M97B49-A, FIAT 9.55523, DEUTZ DQC CA-14, CUMMINS 85T8-2, CHRYSLER MS 7170, CASE IH JIC-501, BMW LC-97, BMW LC-87, BMW LC-18 |
- -65%
VW TL-774 L/G 12 EVO, VW TL-774 G/G12++, VW TL-774 F/G 12+, VW TL-774 D=G 12
- -26%
Onder, Motorkoeler, Kunststof
| Inbouwplaats | Onder, Motorkoeler |
| Materiaal | Kunststof |
Metaal, Van verwarmingskoeler naar waterpomp
| Materiaal | Metaal |
| Koelleiding | Van verwarmingskoeler naar waterpomp |
Van thermostaat naar motorkoeler, Kunststofbehuizing
| Slangdiamter [mm] | 32 |
| Koelleiding | Van thermostaat naar motorkoeler |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
Kunststof, Met pakkingen
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Kunststofbehuizing, Bovenaan, Motorkoeler
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Motorkoeler |
1J0122291C, voor voeruigen met standkachel
| Voor OE nummer | 1J0122291C |
| Uitvoering | Voor voeruigen met standkachel |
Thermostaat, Kunststof, Met pakkingen
| Inbouwplaats | Thermostaat |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Bovenaan, Motorkoeler, Kunststof
| Inbouwplaats | Bovenaan, Motorkoeler |
| Materiaal | Kunststof |
T-vorm (T-stuk), Kunststof, Met aansluiting theremoschakelaar
| Vorm | T-vorm (T-stuk) |
| Voor leidingdiameter [mm] | 20 |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Materiaal | Kunststof |
| Verwarming / Koeling | Met aansluiting theremoschakelaar |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Motorruimte, Metaal
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Materiaal | Metaal |
Kunststof
| Voor leidingdiameter 2 [mm] | 8 |
| Voor leidingdiameter 1 [mm] | 20 |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Motorblok, Metaal
| Aantal in/uitgangen | 5 |
| Inbouwplaats | Motorblok |
| Materiaal | Metaal |
Metaal, Motor naar verwarmingskoeler
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Materiaal | Metaal |
| Koelleiding | Motor naar verwarmingskoeler |
Metaal, Motor naar verwarmingskoeler
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Materiaal | Metaal |
| Koelleiding | Motor naar verwarmingskoeler |
Kunststof, Met pakkingen, Pijpaansluiting naar waterpomp
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelleiding | Pijpaansluiting naar waterpomp |
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 4 |
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 4 |
- -29%
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Kleur | Lila |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Concentraat |
- -37%
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -41%
V99-1005, Vat, paars, WSS M97B44 D
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
| Hoogte [mm] | 605 |
| Lengte [mm] | 380 |
| Breedte [mm] | 380,0 |
| Bundeltype | Vat |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Paars |
| Concentraat | |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS M97B44 D, 325.3, TL 774 F, TL 774 D, 6277M |
| Chemische eigenschappen | Zonder fosfaat, Met silicaat, Nitraat vrij, Zonder boraat, Zonder amine |
V99-0009, Jerrycan, blauw, TL 774 C
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-0009 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 264,0 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Concentraat | |
| Kleur | Blauw |
| Fabrieksadvies voor olie | TL 774 C, 325.20 |
| Chemische eigenschappen | Zonder amine, Nitraat vrij, Zonder fosfaat |
V99-1005, Jerrycan, paars, TL 774 D
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | V99-1005 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Vervangen na [jaar] | 2 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Concentraat | |
| Kleur | Paars |
| Fabrieksadvies voor olie | TL 774 D, WSS M97B44 D, 6277M, 325.3, TL 774 F |
| Chemische eigenschappen | Zonder amine, Met silicaat, Zonder boraat, Nitraat vrij, Zonder fosfaat |