Seat Cordoba Koelvloeistof
03G121065AA
| Gewicht [g] | 423 |
| Voor OE nummer | 03G121065AA |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
1J0121087E, Kunststof
| Voor OE nummer | 1J0121087E |
| Materiaal | Kunststof |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451, MB 326.6, MB 326.5, MB 325.6, MB 325.5 |
| Specificatie | MAN 324 Si-OAT, Liebherr LH-01-COL3A, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14603, BMW 83 19 2 466 484, BMW 83 19 2 458 358 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Komatsu 07.892, DTFR 29D110 (MB 326., Ford WSS-M
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | Komatsu 07.892, DTFR 29D110 (MB 326., Ford WSS-M, AFNOR NFR 15-601, Liebherr MD1-36-130, ASTM D3306, ASTM D4985, Renault Type D, MTU MTL 5048, VW TL-774 D (G12), GM 6277M, JASO M325, Volvo VCS, BS 6580, VW TL-774 F (G12+), MAN 324 Typ SNF, John Deere JDM H5, SAE J1034, ASTM D4656 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Komatsu 07.892, Ford WSS-M, JASO M325
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | Komatsu 07.892, Ford WSS-M, JASO M325, MAN 324 Typ SNF, Volvo VCS, VW TL-774 F (G12+), Renault Type D, ASTM D3306, Liebherr MD1-36-130, ASTM D4985, BS 6580, John Deere JDM H5, VW TL-774 D (G12), MTU MTL 5048, GM 6277M, AFNOR NFR 15-601, SAE J1034, ASTM D4656, DTFR 29D110 (MB 326. |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 320 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Waterpomp
| Binnendiameter [mm] | 20,5 |
| Buitendiameter [mm] | 26,5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 5,5 |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
UNE STD 26-361-88/1, FVV Heft R443, BRIT. STD. BS 6580, VW TL-774 F/G 12+
| Specificatie | UNE STD 26-361-88/1, FVV Heft R443, BRIT. STD. BS 6580 |
| Fabrieksadvies voor koelvloeistof | VW TL-774 F/G 12+, VW TL-774 D/G 12, RENAULT 41-01-001/S, OPEL QL 130100, MTU MTL 5048, MB 326.3, MAZDA MEZ MN 121 D, MAN D36 5600, MAN 324 typ SNF, MAK A4.05.09.01, MACK 014 GS 17009, LIEBHERR MD1-36-130, LEYLAND DW03245403, KOMATSU 07.892, JQ07913-014, JOHN DEERE JDM H5, JLR WSS-M97B44-D, JLR CMR 8229, GM 6277M(+B040 1065), FORD WSS-M97B44-D, FIAT 9.55523, DEUTZ 0199-99-2091, DEUTZ 0199-99-1115, DETROIT DIESEL, DAF 74002, CUMMINS IS/N14, CUMMINS CES 14603 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 320 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 32,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32,5 |
G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL 774 G, MB 325.6 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL 774 G, MB 325.6 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Stalen buis, Met houder
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Materiaal | Stalen buis |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Stalen buis, Met houder
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Materiaal | Stalen buis |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Stalen buis, Met houder
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Materiaal | Stalen buis |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Materiaal | Kunststof |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Met houder
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
03G121065AC
| Gewicht [g] | 419 |
| Voor OE nummer | 03G121065AC |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
028121065K
| Gewicht [g] | 491 |
| Voor OE nummer | 028121065K |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
032121065H
| Gewicht [g] | 164 |
| Voor OE nummer | 032121065H |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakkingen, Van motor naar waterpomp
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelleiding | Van motor naar waterpomp |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Waterpomp
| Lengte [mm] | 45 |
| Breedte [mm] | 38 |
| Dikte [mm] | 5 |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 26,5 |
| Breedte [mm] | 20,5 |
| Dikte [mm] | 5 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.