Mercedes Koelvloeistof
- 170
- 190
- 200
- 300
- 300 A
-
Toon minder Toon meer
- 300 D
- 600
- 8
- A Klasse
- A-Klasse
- Amg Gt
- B Klasse
- B-Klasse Sports Tourer
- C 123
- C Klasse
- C-Klasse
- C-Klasse All-Terrain
- CL
- CLA
- CLC
- CLK
- CLS
- Citan
- Citan Tourer
- Cla Shooting Brake
- E Klasse
- E-Klasse
- E-Klasse All-Terrain
- G Klasse
- G-Klasse
- G-Klasse Cabrio
- GL
- GLA
- GLB
- GLC
- GLE
- GLK
- GLS
- Gullwing
- Heckflosse
- L Serie
- MB
- ML
- Ponton
- R Klasse
- S 123
- S Klasse
- S-Klasse
- SE
- SEC
- SL
- SLC
- SLK
- SLR
- SLS
- Sprinter
- T-Class Mpv
- V Klasse
- Vaneo
- Vario
- Viano
- Vito
- X-Klasse
VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830, Chrysler MS-7170, Fiat 9.55523, Deutz DQC CA-14, G11 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Blauw |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF, MAN 324 NF, IVECO 18-1830, Ford ESD-M97B49-A, Fiat 9.55523, Deutz DQC CB-14, Deutz DQC CA-14, China GB 29743-2013, ASTM 6210, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14439, Cummins CES 14603, BMW LC-87, BMW LC-18, SANS 1251-2006, SAE J1034, JIS K 2234 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Groen |
| Concentraat |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF, MAN 324 NF, IVECO 18-1830, Ford ESD-M97B49-A, Fiat 9.55523, Deutz DQC CB-14, Deutz DQC CA-14, China GB 29743-2013, ASTM 6210, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14439, Cummins CES 14603, BMW LC-87, BMW LC-18, SANS 1251-2006, SAE J1034, JIS K 2234 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Groen |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF, MAN 324 NF, IVECO 18-1830, Ford ESD-M97B49-A, Fiat 9.55523, Deutz DQC CB-14, Deutz DQC CA-14, China GB 29743-2013, ASTM 6210, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14439, Cummins CES 14603, BMW LC-87, BMW LC-18, SANS 1251-2006, SAE J1034, JIS K 2234 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Groen |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 325.2, geel
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 325.2 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Concentraat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Concentraat |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Concentraat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -35%
Blauw, BSG 30-555-003
| Gewicht [kg] | 2 |
| Kleur | Blauw |
| Inhoud [liter] | 2 |
| Componentennummer | BSG 30-555-003 |
| Specificatie | BSG 30-555-003 |
- -10%
VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830, Chrysler MS-7170, Fiat 9.55523, Deutz DQC CA-14, G11 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Blauw |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -34%
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -36%
- -8%
- -20%
Onder, Waterpomp, Met snelkoppeling
| Inbouwplaats | Onder, Waterpomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
- -18%
- -8%
- -10%
UNE STD 26-361-88/1, FVV Heft R443, BRIT. STD. BS 6580, VW TL-774 F/G 12+
| Specificatie | UNE STD 26-361-88/1, FVV Heft R443, BRIT. STD. BS 6580 |
| Fabrieksadvies voor koelvloeistof | VW TL-774 F/G 12+, VW TL-774 D/G 12, RENAULT 41-01-001/S, OPEL QL 130100, MTU MTL 5048, MB 326.3, MAZDA MEZ MN 121 D, MAN D36 5600, MAN 324 typ SNF, MAK A4.05.09.01, MACK 014 GS 17009, LIEBHERR MD1-36-130, LEYLAND DW03245403, KOMATSU 07.892, JQ07913-014, JOHN DEERE JDM H5, JLR WSS-M97B44-D, JLR CMR 8229, GM 6277M(+B040 1065), FORD WSS-M97B44-D, FIAT 9.55523, DEUTZ 0199-99-2091, DEUTZ 0199-99-1115, DETROIT DIESEL, DAF 74002, CUMMINS IS/N14, CUMMINS CES 14603 |
- -63%
Met verbindingsplaat, Van verwarmingskoeler naar motor
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Koelleiding | Van verwarmingskoeler naar motor |
- -28%
Blauw, Zonder boraat, Silicaten vrij, Zonder amine
| Gewicht [kg] | 5,24 |
| Kleur | Blauw |
| Chemische eigenschappen | Zonder boraat, Silicaten vrij, Zonder amine, Zonder fosfaat, Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 140 |
Geel, Zonder boraat, Silicaten vrij, Zonder amine
| Gewicht [kg] | 5,3 |
| Kleur | Geel |
| Chemische eigenschappen | Zonder boraat, Silicaten vrij, Zonder amine, Zonder fosfaat, Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Vrijgave van de fabrikant | MTU MTL 5048, VW TL 774 D/F, MAN 324-SNF, DAIMLER DBL 7700.30, NF R 15601 type 1, SAE J1034 BS 6580-20, CUNA NC 956/16, ASTM D1384, ASTM D3306 |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 145 |
Geel, MTU MTL 5048, VW TL 774 D/F, MAN 324-SNF
| Gewicht [kg] | 26,5 |
| Kleur | Geel |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Vrijgave van de fabrikant | MTU MTL 5048, VW TL 774 D/F, MAN 324-SNF, DAIMLER DBL 7700.30, NF R 15601 type 1, SAE J1034 BS 6580-20, CUNA NC 956/16, ASTM D1384, ASTM D3306 |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 145 |
Roze, Zonder boraat, Silicaten vrij, Zonder amine
| Gewicht [kg] | 26,5 |
| Kleur | Roze |
| Chemische eigenschappen | Zonder boraat, Silicaten vrij, Zonder amine, Zonder fosfaat, Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Vrijgave van de fabrikant | MTU MTL 5048, VW TL 774 D/F, MAN 324-SNF, DAIMLER DBL 7700.30, NF R 15601 type 1, SAE J1034 BS 6580-20, CUNA NC 956/16, ASTM D1384, ASTM D3306 |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 145 |